Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, szerintetek van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, szerintetek van még olyan lány, aki nem magamutogatós?

Figyelt kérdés

Alig ismerek már ilyet... A legtöbb ismerősöm kb magamutogatóssá vált. Elment edzeni, kicsit fogyott (amikor semmi baj nem volt a külsejével, tényleg), és már csücsörít, pózól, meg műkörmözik, amikor régebben tök normális volt. Nekem rendesen nem tetszik a legtöbb nő, mert taszít ez a "mű csajos" viselkedés. Kiábrándító ez a "teszem magam" hercegnősködés lávcsi, puszcsi ugyeszépvagyokhmmm?


Gáz, hogy felnőtt nők így viselkednek, aztán meg ha én csinálok valamit, az egyből gyerekes meg kisfiús stb. Srácok, ti is így látjátok, hogy egyre több van ebből?


28f


2018. aug. 4. 14:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azt veszem észre az ismerőseim körében, hogy pont a kis r*ancos nők a legkelendőbben. Az olyan ismerőseim, akik világ életükben egy nagy k*vák voltak, nekik van mostanra férjük és gyerekük. De ahogy a mondás tartja: "K*vából lesz jó feleség". Lehet van benne valami, mivel sajnos én is ezt tapasztalom.
2018. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Oke akkor hol lehet a normalos lanyokat megismerni? Tarskereso az katasztrofa, munkahely nem csajozasra van
2018. aug. 4. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!