Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt jól gondolom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt jól gondolom, hogy a legtöbb lány nem egy idióta magamutogatós p*csa, csak követi a többit?

Figyelt kérdés

Onnan gondoltam ezt ki, hogy ismerek egy lányt, aki tényleg kedves, rendes, őszinte, nem az a "Én vagyok a legjobb csaj egész Mo.n!" felfogása van.

De a barátnői mind zolgatnak Facebookon, és ezért Ő is ugyan ezt teszi, de én ismerem a személyiségét, hogy Ő inkább vissza fogottabb.


Azt jól hiszem, hogy a legtöbb lány igazából nem ilyen, csak mivel mindenki ezt csinálja, nem akarnak kimaradni a sorból?

És aki normálisan gondolkozik, az még most is olyan? Vagy ha annyira követi a divatos p*csáskodást átmosódik az agya?



2013. júl. 17. 08:39
 1/6 ivilicious ***** válasza:
persze,h átmosódik,ha ennyire befolyásolható emberke.
2013. júl. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez önbecsülés kérdése. Aki egy kicsit is hisz magában, tudja, hogy a maga módján értékes ember, nem fogja követni a trendeket, önmaga marad, mert az sosem megy ki a divatból! Akinek ingatag az ömbizalma, azokat lehet csak befolyásolni!

De szerintem nem az interneten kéne élni az életünket! A Facebook nem a valóság, ott a legtöbben egy szebb, ideálisabb képet mutatnak magukról, míg a valóságban egészen más a helyzet! És biztosan neked is vannak olyan lány ismerőseid, akiket észre sem veszel, mert a hercegnőkre figyelsz csak. Ha mindenkit észreveszel, rájössz, hogy millió értelmes, csinos lány akad!

2013. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem jól gondolod. Ugyanolyan, mint a többi, hiszen ezért csinálja.
2013. júl. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Így van, igaza van az első két válaszolónak. Aki nem magamutogatós, az nem fog magáról ezernyi képet kitenni magáról, csak azért mert a többiek is. Főleg, ha nem tartja magát szépnek. Rólam is van kint kép, de csak egy... minek fotózgassam magam, ha 1. én nem szeretem magam, 2. ha más úgy se kíváncsi rám...

N

2013. júl. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad én azt veszem le, hogy inkább csak tartozni akar valahova. Ha holnap egy csapat rockerrel van, akkor legközelebb már talpig fekete cuccokban látnád.
2013. júl. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért az, hogy valakiről több kép van fenn, nehogy már magamutogatásnak számítson.. Én pl többször is frissítem a profil képem, főleg mert az utóbbi időben hajszínt változtattam, levágattam stb.. A barátaim sok képen bejelölnek, azok is fenn vannak. Ettől nem érzem magam magamutogatónak vagy pics*nak, rossz embernek.. Tanulok, dolgozom komoly párkapcsolatban élek.. Ha valaki a facebook alapján ítél el saját magát minősíti..


Kedves kérdező, ha beszélgetsz a lánnyal élőben minden ki fog derülni. találkozzatok éljetek és ne a barátai, facebook képeinek száma alapján ítéld meg.. Szerintem sem ilyen a legtöbb lány.. Sokaknak egyszerűbb sárt dobálni a másikra, meg sem próbálják megismerni.

2013. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!