Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hazudják férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudják férfiak a kövér nőket szeretik, valójában vékony nőket szeretik?

Figyelt kérdés
Interneten folyamatosan mondják a férfiak: Kövér nőket szeretik, fúj fúj vékony nők. Kövér nők, az igazi nő! Imádom a kövér nőket!..stb Én mint volt kövér nőként, más tapasztaltam. Volt ápolt igényes kövér nőként, semmilyen férfinak nem kellettem. Társkeresőkön, semmilyen levél nem kaptam férfiaktól. Rá is írtam férfikra, nem írtak vissza. Amióta lefogytam 50kg-ra meg sokat mozgok. Sportos vékony nőként, egyből kellek férfiaknak. Most vékonyan a társkeresőkön, sok levelet kapok férfiaktól. Rá írok férfiakra, egyből válaszolnak nekem. Értitek: Kövéren társkeresőn 0 levelet kaptam. Most vékonyan, társkeresőn több száz levelet kapok. Férfiak miért vagytok álszentek?

2018. aug. 5. 11:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

Talán, ha nem úgy gondolkodnál "A férfiakról", mint egy tökéletesen homogén csoportról, amelynek mind a lassan 4 milliárd tagja pontosan ugyanúgy gondolkodik és érez, akkor jobban értenéd.

Addig meg maradsz egy basic b*tch, mindegy, hogy hány kilósan.

2018. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Ne általánosíts! Én soha nem mondtam, hogy a kövér nőket szeretném, de a nagyon vékonyak sem kifejezetten az eseteim. A formás csajok jönnek be, akiknek szép kerek seggük,kicsit vastagabb combjuk van(ez nem kövéret jelent!).
2018. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
Mindig 50 kiló körül mozogtam, sportos vagyok, de sose kellettem a férfiaknak. A túlsúlyos, hájhurkás, lógó mellű ismerőseim annál inkább. Én azt tapasztalom, hogy a férfiaknak a mennyiség számít a minőség helyett (mell és fenék mérete a lényeg, forma, feszesség elhanyagolható), és inkább elnéznek némi túlsúlyt, csak hogy ezek meglegyenek.
2018. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%

#3

Nagyon sok férfi van, aki NEM!!! a testalkat alapján választ párt, sőt a legtöbb férfi ilyen. Ha nem kellesz egy férfinak se, akkor biztos lehetsz benne, hogy NEM a testalkatoddal van a probléma, mert mint te is pontosan látod, iszonyatosan gáz testalkatú nőknek is van párjuk.

2018. aug. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Én inkább azon szoktam már elég régóta kacarászni, hogy két kiló plusszért hörögnek, aztán meg "boldogan" élnek zsírpacnikkal.
2018. aug. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Megint egy ostoba, általánosító kérdés. Honnan veszed, hogy minden férfi a vékony nőket szereti?

Neked mit jelentett az ápoltság, és mennyire voltál kövér?

A nők szeretnek túlozni: a nőiesen telt a kövér, a kövér az iszonyú dagadt, és az iszonyú dagadt meg bálna kategória valójában. Te melyik voltál? Mennyire voltál ápolt? Most mennyire vagy sportos?

2018. aug. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

egy szűk, de hangos kisebbség nyomja ezt a kövérezős dumát.



Ők azok, akik vagy a dúsabb idomokra buknak, vagy 100 éve nem láttak nőt, és ezzel próbálják megfogni a csajt, hogy legalább egy szex legyen.

2018. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
#4 Na igen, csak az a nem mindegy, hogy azok milyen pasik. Jó pasiknál nagyon is számít a testalkat meg a szép arc.
2018. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

#8: a jó pasik bármelyik nőt megkaphatják. Miért csoda, ha a jó nőket választják?



Aki kövér, annak nem a sportos, jópasira kell gyúrnia, még akkor sem, ha nekem is van haverom, aki az igazi szépfiú, csak éppen a rubensi idomok hozzák lázba, mert ilyen férfi azért elég kevés van, és jellemzően ők aztán még az átlag jópasinál is foglaltabbak :)

2018. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
Nem írtad mekkora a melled. Centire lehet, hogy ugyanakkora, vagy lehet, hogy azt is meg kellett csináltatni, hogy ne lógjon? Vagy sose volt nagy, de így arányos lett? Hidd el, hogy mindenki azt nézi meg először, azért vannak ott.
2018. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!