Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenki a saját kategóriájába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki a saját kategóriájában keresgéljen, tehát egy kövér nő vagy férfi kövérek között keresgéljen és egy vékony a vékonyak között vagy találhat egy kövér pasi vékony lányt?

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 07:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindenki találhat mindenkit, de kevesebb az esélye annak hogy egy kövér pasi kifog egy nem tudom... Jennifer Aniston-t mint hogy egy kicsit kövérebb nőt. Ettől függetlenül vannak elég ellentétek is némelyik kapcsolatban pl amikor a csávónak 45-ös karja van a csaj meg 160 centi meg 80-90 kiló. Kinek mi jön be.
2018. jún. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem, vannak kifejezetten ronda pasik gyönyörű barátnővel, meg nem szép lányok jóképű pasival, szóval a szerelemben semmi nem törvényszerű... viszont nyilván ha valaki magasabb kategóriában játszik, több elutasítást kap

25F

2018. jún. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy jóképű, humoros, talpraesett kövér férfi találhat egy csúnya arcú, vékony lányt. Vagy egy csinos vékonyat, akinek kell a pótapuka a két gyerekhez. Vagy egy ostoba, dolgozni lusta vékony nőt, aki örül, hogy a gazdag, kövér pasi eltartja.

Ezek hasonló kategóriák. Nem csak a külső határozza meg.

2018. jún. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3. Gondolok arra hogy mindenbe rosszabb kategória és őszinte szeretetből vannak együtt
2018. jún. 12. 07:57
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Vicc: kövér nőként mindig úgy gondoltam hogy hozzám a kövér férfiak valók, de minimum a mackós alkat, hiszen ha egy vékonyabbra ráfekszek "kettétör" alattam. Szóval engem sosem zavart egy férfi túlsúlya és kimondottan preferáltam.

Na a poén a történetben az, hogy a kövér fickók mind kikosaraztak (számszerűsítve 4), mert hogy ők a vékony nőket preferálják, meg gáz ha csókolózás közben összeér a hasunk... stb. Ellenben vékony, sőt kimondottan sportos pasiknak meg bejöttem. (1 kondis exem pont úgy ismertem meg hogy ugyanarra az edzésre jártunk)

De olyan férfival is jártam aki kimondottan a fele volt a súlyomnak.


Szóval a "saját kategóriám" simán kukázott. (ez úton köszönöm nekik, így rám találhatott egy görög isten)Több érdeklődött találtam a többi kategóriába.

2018. jún. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
5-ös...én is így vagyok,nem annyira kövérként, de azért teltebb nő vagyok és mindig a csinos, sportos, magas, jóképű pasiknak tetszettem...a vékonyabb barátnőimnek meg olyan pasijai voltak, hogy még lábtörlőnek sem tettem volna ki őket:)
2018. jún. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Mi a fene, újra bevezették a kasztrendszert? Nem is tudtam...
2018. jún. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt mondom, hogy saját szintjén, de az nem azt jelenti, hogy a kövér csak kövérrel jöhet össze, a vékony meg csak vékonnyal. Ilyen parancsolat nincs...
2018. jún. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"(1 kondis exem pont úgy ismertem meg hogy ugyanarra az edzésre jártunk)" - Azért voltatok az alkatotok ellenére azonos kategória, mert mindketten jártatok edzeni... Nem csak külsőségekben kell nézni a kategóriát.


Kérdező, saját kategóriádban kisebb eséllyel utasítanak el, de hogy mi a te kategóriád, az összetett dolog, mint az előbbi példánál is írtam. Ha te túlsúlyos vagy és döglesz a kanapén, nem a te kategóriád egy vékony testalkatú és rendszeresen sportoló, fitt nő, de a te kategóriád lehet egy alkatilag vékony, nem hízékony, de kanapén döglő nő, kevésbé formás, mint egy sportos, de vékony. Ha te túlsúlyos vagy, de eljársz edzeni, lehet a te kategóriád egy ugyancsak edzeni járó vékony nő, hiszen mindketten aktívak vagytok, a sport meg formálja a testet.

2018. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hulyeseg a kobon! Aki hulye csinalja ugy ahogy neki jo. Ha te kover vagy es ez az elmeleted csinald igy. Keress kover part. Ha vekony akkor vekonyat. Minket meg hagyjal de kgyorsan bekiben!
2018. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!