Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal, aki nem szokott könyveket olvasni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 20:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
28%
Persze, én se nagyon szoktam, nem köt le.
2018. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
31%
Mi az a könyv?
2018. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
26%
Ez milyen feltétel? Ha valaki nem szokott könyveket olvasni, akkor már ördögtől való? Ne fárassz már!
2018. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%
Ha soha, akkor nem. Fontos, hogy olvasson. Nem kell minden nap, de azért jó, ha néha kezébe kap egy jó könyvet. Én is ritkán olvasok, de legalább művelem. Ez is egy jó beszédtéma tud lenni.
2018. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
64%

A kérdést folytatom:... és egész nap a telefonját bújja és állandóan posztolgat Facebook-ra és Instagram-ra?


De azért tudományos csatornákat szoktál nézni a tv-ben, vagy neten?


Nőként kérdezem, amikor majd lesz gyereked, azért ugye mesét fogsz neki olvasni és nem a laptop elé fogod tenni, hogy nézzen mesét? És remélem, hogy okostelefont 15 éves koráig nem fogsz adni a kezébe? Mert hát ugye minek? Egy szimpla telefonon is lehet a kapcsolatot tartani a szülőkkel.

2018. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
59%
Ez a lány gyerekkorában, kamaszkorában sem olvasott könyveket (mármint a kötelezőkön kívül)?
2018. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
5%

össze mivel akkor az életben nem lett volna nőm.

eleve a nők nem olvasnak könyveket.

2018. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%

#7


Csak a te ismertségi körödben! És más nők nevében pedig ne beszélj!

Én imádok könyveket olvasni és párom is szeret.

2018. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%
#7 A te ismerősi körödben nem olvasnak a nők. Ugye így akartad írni?!
2018. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Jobb is, mert koztudott, hogy az olvasas intelligenciat okoz es az durvabb betegseg, mint az Aids.
2018. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!