Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hátrány a nőknél ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány a nőknél ha egy férfi dadog? Ti összejönnétek egy dadogó férfival?

Figyelt kérdés
2018. júl. 8. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. Az első srác aki tetszett nekem a suliban, dadogott. Simán összejönnék vele.
2018. júl. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Üdv.Gyerekkoromban én is erősen dadogtam amit sajnos nem tudtam teljesen kinőni. Vannak bizonyos mássalhangzókkal kezdödő szavak mint pl a b,t,f, amit nehezen tudok kimondani,de megtanultam ezeket helyettesíteni. Próbálj meg lassabban beszélni és nem izgulni mikor meg kell szólalni. Mindig gondold ki hogy mit akarsz mondani. Bizonyára vannak nők akiket zavar az elején, de idővel megszokják. Nekem nem okozott problémát a nőkkel való kapcsolatban.
2018. júl. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedtem dadogó férfival, sok dolga jobban zavart a dadogásánál, így nem lett belőle semmi. Ha választani kéne, melyiket tolerálom jobban, akkor inkább dadogó, mint raccsoló legyen.
2018. júl. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem előnyös lehet, könnyebben le tudom kiabálni a fejét, ha vita van.
2018. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem előnyös lehet, könnyebben le tudom kiabálni a fejét, ha vita van."


Azt te csak hiszed, dadogóként folyékonyan tudok üvöltözve anyázni bármikor. 😂

2018. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

(Ápolatlansággal párosítva nem jó kombó!!!) Viszont!


Van egy (fiú) ismerősöm, aki dadog, de ápolt, odafigyel magára és arra, hogy hogyan öltözködik. (Nem modellügynökség stílusban kell elképzelni, hanem csak simán: ápolt. .) Nem tudja, mert nem ilyet nem mond csak úgy az ember, de nagyon jól áll neki. ;) És legfőképp a személysége miatt, hogy "igényes", hogy vannak céljai, hogy megtisztel a jelenlétével, s hogy nem szégyenlősködik (általában xD), beszél, a gondolataival, mondataival tud másokat gazdagítani, nem tartja magában, csak mert dadog!!! :)


Aki (kizárólag) emiatt összehúzza a szemöldökét, az nem érdemes arra, hogy dadogó emberekkel beszéljen!!!

2018. aug. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!