Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli lányok lehet veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok lehet veletek ismerkedni normálisan a strandon vagy flegmáznátok? Egyedül lehetséges-e vagy mindenképp haverral menjek? 23/F

Figyelt kérdés

2018. aug. 7. 09:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Szégyellős vagyok, így is nehezen veszem rá magam, hogy strandra menjek. Fürdőruhában nem szívesen ismerkednék, az jönne le belőle, hogy a srác mindenkit végigmustrálgatott.
2018. aug. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha a másik oldalról közelítjük meg akkor ez pozitív mert látott a srác fürdőruhában és ez azt jelenti hogy úgy is elnyerte a lány a tetszését nem?
2018. aug. 7. 09:57
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
#1: De ha végigmustrált mindenkit és hozzád ment oda, akkor te vagy a legjobb csaj! :D
2018. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Lazy Lover ***** válasza:
11%
Ha helyes magas vagy még meg is furhatod őket az öltõzőbe :-D. Nem fognak nemet mondani
2018. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
1.vagyok: nem örülnék neki és kész.
2018. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szingli, de azt még én is meg tudom mondani hogy ha haverral mész a lányhoz ne sok sikerre számíts.
2018. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
#1-es, hat ez oltári! Mindenki folyton azt a tanácsot adja (itt gyakorin is) hogy ismerkedni BÁRHOL lehet, es itt felsorolnak 30-50 féle helyet, de amikor valaki kiír egy konkrét kérdést, hogy itt vagy ott lehet-e ismerkedni (pl.: "Szingli lányok lehet veletek ismerkedni normálisan a strandon?"), akkor leírjátok, hogy ott speciel nem, és miert nem. De bármilyen más helyszín eseten is csak a kifogások jönnének. Hat akkor HOL? Vagy valójában nem is a helyszín a lényeg, hanem hogy hogy nez ki a pali...?
2018. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
konkrétan egy valaki írta, hogy vele ne, nagyokos.
2018. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%
Egy írta, hogy vele ne, eh mennyi is írta, hogy vele igen? 0?
2018. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#7 lásd a #4-ed választ. Olyan tényleg bárhol tud.
2018. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!