Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hanyagol hirtelen?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem társkeresőn egy férfival, minden klappolt. Az első randi nagyon jól sikerült, utána is beszéltünk még, és kért újabb randit. Aztán 1-2 nap múlva elkezdett nem keresni, alig-alig válaszolt, akkor is inkább mint egy haver. Miért csinálhatja ezt? Ha a randi után csinálta volna, azt megértem, mert gondolom nem jöttem be neki, nem volt meg a szikra, de nem így volt. Bármilyen vélemény érdekel. Köszönöm! 30N (ő 35 F)

2018. aug. 7. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
A társ keresőn általában több szueméllyel kavarnak,talált jobbat. Én ezért mellőztem az ilyen formát..
2018. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Te kerested?


Vagy vártad, hogy csak ő lépjen.



Én akkor hagyok így ott egy nőt, ha csak én keresem, mert akkor úgy érzem, hogy ez csak nekem fontos. Nyomulni meg nem szoktam, semmi értelme.



(Sajnos sok nőben él a kép, hogy a férfi dolga az egész, őt meg kell hódítani, hiába remeg otthon 2 percenként megnézve az üzeneteit, nem írna magától semmit, én meg ebből csak azt látom, hogy nem kölcsönös a vonzalom, max eltűri, hogy szorakoztassam, amíg jobbat nem talál, erre a szerepre meg alkalmatlan vagyok)

2018. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, kerestem. Volt, hogy ő írt, volt, hogy én. Ő keresett többször, de én is gyakran írtam neki, hogy érezze, hogy benne lennék...
2018. aug. 7. 11:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Velem is hasonló eset történt meg a közelmúltban. Megismerkedtem társkeresőn egy férfival, sokat beszélgettünk, minden klappolt. Majd jött az első találkozás, ami úgy éreztem, hogy mindkettőnk számára fantasztikusan sikerült. Utána keresett is, kérte a következő randit. Majd a megbeszélt 2.randi napján már nem reagált az üzenetemre...bármennyire is átpörgettem ezerszer újra a dolgokat, nem jöttem rá, hogy mi lehetett az eltűnés oka. Vártam pár napot, majd normálisan megkerestem, hogy mi történt. Erre ő nem adott normális magyarázatot, de folytattuk az ismerkedést. Egyik nap nagyon lelkes volt, majd másnap megint nem keresett. Volt még 1-2 találkozó, szex is, de nem volt kiszámítható, hogy mit akar, holnap épp milyen passzban lesz...most épp ott tartunk, hogy magától nem keres, csak ha én irogatok, akkor beszélünk, esetleg találkozunk, ami tudom h nagyon gáz, de sajnos beleestem és nagyon megfogott, de valahogy el kell engednem őt. A magyarázatot sajnos én sem tudom, arra gondoltam, hogy valószínüleg van valami a háttérben, amiről nem tudunk, akár párkapcsolat...bonyolultabb az életük annál, mint amit mutatnak, illetve sajnos lehet, hogy más jobban érdekli őket közben. Próbálj te is nyiltan rákérdezni nála. Drukkolok!
2018. aug. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#3: akkor vagy talált mást, vagy már az elején sem tervezett veled komolyan, de aztán megszólalt a lelkiismerete ahogy megismert, és nem akar becsapmi, hogy csak megfektessen



Ha gondolod kérdezd meg tőle, de szerintem jobb elengedni.

2018. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb elengedni az ilyeneket, mint elfogadni az alamizsnát,h kb használ néha,de tervezni nem akar csak nincs gerince lapátra tenni,mert fizetni se kell,bocsánat ez az önbecsülésetek sárba tiprása..
2018. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
velem pont hasonlo tortent de nem szivesen irnam itt meg 32/N
2018. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Arra azért kiváncsi lennék, hogy a #2-es válaszomban ki volt a haszontalan ami miatt már 0%-ot kapott.


Esetleg ha nem csak a piros pacsit nyomnátok, hanem kommunikálnátok, hogy mi fáj, akkor a való életben os kevesebb gondotok lenne.

2018. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen tapasztalatom társkeresőzés során és akkor mindegyikről kiderült, hogy több vasat tartott a tűzben és találtak nálam jobbat. Egyiknél sem vettem részt a játékban, mert többen voltak, akik azt kérték, hogy várjam meg, hogy a másik nő beválik-e.


Kérdezz rá, hogy ismerkedik-e mással is rajtad kívül és a válaszához mérten dönts.

2018. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9: a társkeresőn mindenki ezt csinálja. (Sajnos).


Túl sok a csak haverkodó, cicázó, egó növelő ember, így mindenki sok mindenkivel ismerkedik egyszerre.


Nekem mondott le nő úgy első randit, hogy micsoda szerelmes, 2 nappal korábban meg még izgatottan várta, hogy találkozzunk, még egyedül érezte magát.


Egyszerűen én voltam az n. a randi listáján, valaki előttem nyert.

2018. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!