Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy régen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy régen (3-4) éve még nem akart tőlem semmit a fiú, most meg hirtelen elbukkant, és érdeklődik felőlem ismét?

Figyelt kérdés

2018. máj. 26. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Talonban voltál. De utálom az ilyeneket...
2018. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért 3-4 év alatt elég sokat változhat az ember. Főleg ha fiatal. Lehet azóta vonzóbbá váltál, érettebbé, akármi..de az is lehet valóban csak talonban voltál.
2018. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
fiatalok voltunk , most már 21 és 25 évesek vagyunk, de lehet csak arról van szó , lehet igazatok van
2018. máj. 26. 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy talonban volt? 4 évet nincs talonban senki,

Lehet most másképp nézel ki, lehet most már komolyabb lány vagy és emiatt már tetszel neki.

De az is lehet, hogy a pasas változott meg. Vagy akkoriban valakivel össze akart jönni akiről te nem tudtál.

Ha tetsziuk neked, tegyél vele egy próbát. 4 év alatt ezer dolog megváltozhat.

2018. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne 4 évig talonban? Csak mert nálad nincs, azért másnál még lehet. Egyébként meg olyan sincs, hogy valaki nem kell, aztán 4 év után hirtelen rájövök, hogy mégis kell.
2018. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igenis létezik az, hogy néhány éve nem érdekelted, de mostmár igen. De ez csak azért lehetséges, mert még viszonylag fiatalok vagytok ti is, és ebben a korban szerintem sokat érik az ember gondolkodása, kialakul valamilyen stílusa stb, illetve külsőleg is változhat.


Én is ismerek olyan lányt, aki ~3 éve nem volt szimpatikus, ellenben néhány napja beszélgettünk, és olyannyira érett gondolkodású lett, annyira intelligensen fejezte ki magát, hogy elis hívtam randizni:D


22/F

2018. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talonban 4 évig? Ez hülyeség. :D Én akkor keresnék egy nőt ennyi idő után, ha látnám rajta hogy változott azóta, mégpedig olyan irányba mely nekem szimpatikus.
2018. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!