Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aggszűzek! Ti hogyan dolgozzát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggszűzek! Ti hogyan dolgozzátok fel azt hogy még mindig szűzek vagytok? Nem vagytok szomorúak miatta?

Figyelt kérdés
Es nem szokott eszetekbe jutni hogy kamaszkorotok sem volt?? Amikor még semmi gondom nem volt akkor kellett volna sokat dugni. Főleg a nyári szünetekben. 26Fszűz

2018. aug. 7. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
És miért nem veszted el, ha emiatt szomorú vagy?
2018. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert nem kellek senkinek.
2018. aug. 7. 20:40
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Prosti
2018. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én is nehezen dolgozom fel
2018. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Itt gyökérkednek a gyakorin, ezzel dolgozzák fel. De tényleg..
2018. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Semmit nem hagytál ki szerintem. Szűz vagy, vagy sem, semmi jelentősége egy jövőbeli kapcsolat kialakulásában.
2018. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sehogy nem dolgozom fel. Igen, kb. naponta eszembe szokott jutni, hogy köpedék a kinézetem, és emiatt nemhogy kamaszkorom nem volt, de a fiatalságom is elszáll úgy. Mindenesetre most már hivatalos, hogy az október végén tartandó születésnapomon... "profi segítséget" fogok kérni az ügy megoldására, ha addig nem veszítem el. Márpedig ha 24 év és 9 hónap nem volt elég rá, akkor 3 végképp nem lesz.
2018. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

26 évesen aggszűz???? Anyám add el a házat....

Úgy 30 év múlva írd ki újra ezt a kérdést.

2018. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit dolgozzak fel rajta? Gondolom azért nem dugtam fűvel fával mert más szempont fontosabb volt...
2018. aug. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A te fogalmaid szerint hol kezdődik az "aggszűzség"?
2018. aug. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!