Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti hogy viselkedtek v....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti hogy viselkedtek v. dolgozzátok fel, ha egy fiú "kikosaraz" titeket?

Figyelt kérdés
Utána hogyan viselkedtek a férfival?

2015. nov. 2. 17:18
 1/8 Clark Kent.. ***** válasza:
Nem viselik valami jól. Exbarátnőm ha jól emlékszem, egy levélben azzal fenyegetett meg, miután sírt miattam, hogy soha nem fog többé egy pasi után sem sírni.
2015. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszer fordult eddig ilyen elő. De mivel éppen dilemmában voltam, kit válasszak két srác közül, csak aznap voltam szomorú miatta, utána már örültem, hogy legalább megkönnyítette a dolgokat.
2015. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Többsxör kosaraztak ki mint ahány kapcsolatom volt. Barátok maradtunk az összes sráccal akik kikosaraztak, egyetlen egyet küldtem el a pokolba :D vele már nem beszélünk :)

18

2015. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy nem esett kicsit szarul, de nem is drámáztam rajta. Tovább léptem és kész. Ha heteket/hónapokat azon picsogtam volna, hogy 1 pasi visszautasított, akkor a mai napig egyedül lennék szerintem. Időpocsékolás azon vinnyogni, hogy valaki kikosarazott. Próbálkozni kell tovább másnál.


Hogy viselkedtem? Hát többnyire sehogy, mert aki végül visszautasított, azzal nem találkoztam többet. Minek? Egy pasi volt akit én utasítottam vissza, mert akkor már házas voltam amikor bepróbálkozott. Ő a munkahelyünkről akart kifúrni, kicseszett velem, tönkretette a munkámat stb.. a végén őt rúgták ki.

2015. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell olyat tenni ami kínos!

sokkal hamarabb kiderülhet hogy a másiknak is tetsze, vagy nem, minthogy annyira kínos legyen!

A szemek sok mindenről árulkodnak ne mindig csak a seggeket nézzétek!

Fiúknak/lányoknak, egyaránt! :-)

F/60

2015. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát én nekem annyit meséltek hogy míg egy ffinek megszokott hogy visszautasítják, addig egy nőnél ez elég sok reakciót vált ki. Főleg ha nem elég finoman csinálják.

Így sok esetben bosszút esküdött a férfi ellen, fúrja, rosszakat pletykál róla stb.

Szóval nehezen megemészthető egy nőnél mert a hiúságába gázol.

De lehet hogy ez az itt lévőkre nem igaz.

Nálam egyszer volt ilyen lány, ő is megsértődött, pedig volt akkor bnőm, de nem vette tudomásul.

Így utólag elég sok hátrányt szenvedtem miatta a társaságban.

2015. nov. 2. 22:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd, vannak személyiségzavaros emberek, akik nem tűrik a visszautasítást. Nőben is, férfiban is. Itt is naponta olvasni olyat, hogy ha egy férfit visszautasítanak, bármilyen szelíden, akkor utána fröcsögni kezd, sőt, akár fizikai tettlegességig is fajul a dolog. Nőben is van ilyen. De nem ez a többség! Ők komoly mentális problémákkal küzdenek, akiket messzire el kell kerülni.
2015. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem nem rég utasítottak el.Nagyon szerelmes voltam belé.6 hónapig húztuk egymás agyát,aztán amikor konkrétan előálltam,akkor kedvesen,de..elküldött.(mai napig nem értem miért!Mert az eset után is találkoztunk és ugyanúgy viszonyult hozzám ,mint előtte.)

A lényeg,hogy úgy jutottam túl a dolgon,hogy egyrészt az időre bíztam,masrészt elkezdtem randizgatni.Aztán úgy adódott,hogy megtetszett valaki.

Ettől független szoktam rá gondolni még,de már nem úgy.Gyakran futunk össze,de mindig kedves vagyok vele.Nem haragszom,sőt örülök,hogy ilyen szép érzeseket váltott ki belőlem,még akkor is ha nem teljesült be.:)

N/22

2015. nov. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!