Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha én tetszek és kellek neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én tetszek és kellek neki, akkor miért szórakozik más lányokkal?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk együtt,még csak egyszer csókolóztunk.Azt mondta senki se tetszett neki mèg így,mint én.Én eddig nem nagyon mutattam,hogy tetszene nekem.De ha annyira akar,akkor közben más lányokkal miért van?ezek nem komolyak,de akkor is.
2018. aug. 7. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Jaajj, de édes vagy, egyelek meg!!! 🤗🤗😍
2018. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
😂😂jaj tudom nagyon naívnak tűnök!
2018. aug. 7. 21:54
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te se vagy komoly, csak hazudozik, hogy bejusson a bugyidba.
2018. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is te tetszel a legjobban. A kérdésed első szavánál megérintett valami.
2018. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lol ennyire ne legyél naiv kérlek.
2018. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Én eddig nem nagyon mutattam,hogy tetszene nekem."


Tehát akkor 2 opció van:

1. mindenkivel ilyen és csak szórakozik

2. Valóban akarna valamit, de mivel éretlen kis pöts, te pedig éretlen kislány és nem adtad jelét, hogy komolyabban érdekelne, ezért ilyen gyerekes módon akarja megtudni, hogy érdekel-e. (és kicsikarjon egy reakciót)


A 2. opció csak akkor áll fent, ha ezeket feltünően előtted csinálja, esetleg figyelget is közben.


Én azt mondom, egyenesen kérdezz rá, mi van, legalábbis ha csók volt már, én meg nem vagyok már 16, akkor nem futkoznék fölös köröket hülyékkel.

2018. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Láttam már úgymond csajozni,mielőtt mi még csak nem is beszéltünk,és egyáltalán nem viselkedett úgy mással,mint velem.
2018. aug. 7. 22:18
 8/13 anonim ***** válasza:

"Azt mondta senki se tetszett neki mèg így,mint én."

De édes vagy 😁😁😁😁😁tényleg.

2018. aug. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
😃köszi köszi
2018. aug. 8. 00:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. aug. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!