Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy sok pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy sok pasi csak szórakozik a lányokkal?

Figyelt kérdés
Vannak fiúk ,akik csak kihasználják és összetörik a csajok szívét. Vannak akik pl: hetente új csajjal jönnek össze, szinte sportot űznek az egészből. Ezeknek a pasiknak minden csaj csak arra kell, hogy ágyba vigye utána meg eldobja őket mint egy használt rongyot. Mért van ez mostanában, vannak egyáltalán olyan pasik akik megbecsülik a nőket? Akiknek vannak érzéseik?
2011. júl. 3. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mért van az, hogy sok csaj csak szórakozik a pasikkal?
2011. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Remélem elkapnak valamit!
2011. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is azt kérdezem amit az első.



Bár hüylesége zen vitatkozni, mindkét nemből van ilyen is-olyan is, és naponta vagy 10 kérdés van ilyen...Én már csak azt nem értem, hogy ha pl egy csajt dob egy pasi, jön nekem panaszkodni, és előadja, hogy "Minden pasi egy szemét bunkó", és én kérdezem, hogy "én is?", akkor azt válaszolja: "dehooogy"...iylenkor elgondolkozom......Szóval aki nem bunkó meg nem veri át a csajokat az nem is "pasi"??? vagy mi?



18/F

2011. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!