Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi ilyet bevall akkor meneküljek?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy pasival, aki bevallotta, hogy előtte volt egy lány, akit csak szexre használt, de a csajszi beleszeretett és ezért dobta. Akkor valószínűleg rám is ez vár?
2018. aug. 9. 23:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%
Persze.
2018. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
28%

Ennyit az őszinteségről.


Ez a kérdés is bizonyítja, hogy a nők csak akkor szeretik az őszinteséget, ha az kellemes a fülüknek.


A srác itt bizony jobban tette volna ha - nem hallgatva a női maszlagra - hazudik, vagy nem mondd semmit.

2018. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

De miért lep meg, hogy az őszintén jó emberekkel akarunk lenni őszintén szarok helyett?


Az őszinteség annyit jelent, hogy minél előbb mondd el, hogy szar vagy, ne játszd meg, hogy nem.


Még mindig nem jár keksz, ha szar vagy, de őszintén beismered.

2018. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%

Női maszlag a nénikéd betyárkörtéje. :)


Nem az őszinteséggel van gond, hanem a tettével.

Amúgy nekem csak akkor lenne kizáró ok, ha végig tudta, hogy csak szexre kell a lány, de ennek ellenére hülyítette, hazudozott neki. Ha nyílt lapokkal játszott, akkor nem menekülnék.

Nem hazudozó férfi kell, hanem olyan, akinek számomra megfelelő értékrendje van és aszerint is él. Ha őszinte, és nem tetszik nekem, amit mond, teljesen jó, mert akkor legalább tudom, hogy nem egymást keressük. Ilyen kva egyszerű.

2018. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%

Miért hiszi sok pasi, hogy bármi bullshitet vallanak be, az azonnal el lesz nézve pusztán azét, mert nem voltak még aljasabbak, és rejtegették a szennyesüket? Ez nem így működik...


Nem hiszem hogy dobnak majd, kérdező, szóval ha csak ettől félsz, akkor megnyugodhatsz. Viszont ha nem tetszik, hogy ilyen "használatok" is tarkítják a pasi múltját, akkor nyugodtan továbbállhatsz.

2018. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
9%

A sok gondolkodni képtelen nőnek az nem jut eszébe, hogy amikor valaki ilyet bevall, akkor olyan összefüggésben is beszélhet erről, mint - az ő szemszögéből - múltbeli hibáról, hogy azóta mennyit változott a gondolkodása?


Miért kell azonnal rosszat feltételezni?


Továbbra is fenntartom a véléményem, hogy nyomjátok a "női maszlagot", aminek értelme nincs, és nem is lehet ismerve a nőket.


Egyébként ha már témánál vagyunk: lassan 30 év tapasztalatai alapján azt látom, hogy a mai nőket - most ha a 2000-es évektől számítom - kb. 14 éves koruktól dugják nem akármilyen fazonok. E tény mellett pedig eltörpülna fenti vallomás egyszeri esete.


:D

2018. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
#6: igen szomoru, ha 30 ev tapasztalata alapjan csak ennyire futotta neked.
2018. aug. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

Tehát ha azt mondom, 20 éves korom előtt 100 pasival lefeküdtem, mit fogsz mondani?


"Hmm, ez egy derék, őszinte leány."

"Fúúúj, nem szeretem az őszinte nőket."

"Ez egy ordas nagy ribi."

"Biztos azért mondja, mert már nem ilyen."

2018. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
28%

Ez így elég nyúlfarknyi történet kérdező, mindenki a saját szája íze és sérelmei szerint gondolja tovább. Az biztos, hogy szexelni nem bűn. Érzelmek nélkül szexelni sem bűn abban az értelemben, ahogyan a hazugság és a lopás bűn. Talán illetlenség meg "erkölcstelenség", annyira én sem veszem lazán, de a körülmények fontosak, meg persze a gyakoriság. Szerintem ezerszer felháborítóbb lett volna, ha a szerelmi vallomás után elkezd hazudozni és kihasználja a lányt. Az gerinctelenség lett volna, ez így csak fájdalmas.

A szexre használta kifejezés nekem egy kicsit meredek. A lány saját akaratából igent mondott, mert ő is vágyott a szexre, tehát szigorúan nézve őt nem használták, csak ő ennél is többet akart, amit viszont már nem kapott meg. Ilyen előfordul.

Miből gondolod, hogy rád is ez vár? Mit akar a férfi, járni vagy szexelni? Szerelmes vagy ő meg nem? Szerinted aki egyszer érzelmek nélkül szexelt az soha többé nem akar szerelmes lenni? Annyi a kérdőjel ebben a történetben. Semmit nem osztottál meg kettőtökről, mégis honnét tudjuk mit akar tőled? Elhamarkodottnak érzem a valószínűsítésedet a másfél soros történeted alapján.

2018. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
5%

7-es:


Valóban szomorú,* de ez nem engem, hanem titeket minősít.


Egyáltalán sikerült értelmezni, hogy milyen összefüggésben írtam azt, amit?


--------


*annyira mégsem szomorú, hiszen ezek után alap, hogy bekapták az én farkamat is. Ganxta Zolee után tehát nekem sincs bajom a ribikkel.

2018. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!