Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik! Volt olyan hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Volt olyan hogy nem tetszett a csaj teste, s elmaradt a szex?

Figyelt kérdés

2018. aug. 3. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Irigylem az ilyen pasikat... Nekem semmilyen nő nem jut, az ilyenek meg válogathatnak is... Igazságtalan az élet.
2018. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Volt. 1x

Kövérebb volt mint képen látszott

Azóta megkérdezem a súlyt mindenkitől.

2018. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent, hogy elmaradt a szex?


Olyan volt, hogy a csaj akart valamit, de nem jött be, így elküldtem.


Olyan viszont nem, hogy felvittem, belevágtunk, aztán mégsem jött be annyira, hogy folytassam. Ha már belevágok, akkor be is fejezem, még akkor is, ha tudom, hogy nem pont az esetem, és nem lesz folytatás, de csak azzal jutok idáig, aki azért legalább valamivel megfog

2018. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
58%
Nekem volt olyan többször, hogy tetszett maga a csaj is, a belső tulajdonságai is, mégse dugtam vele, mert párkapcsolatba élt. Érzelmi gyökerekkel különben sem szokásom összeszűrni a levet.
2018. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
74%
Ban nekem. PárkapcsolatBANNN.
2018. aug. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt és életemben először le is konyultam. :D Nem is találkoztam vele többet. :)
2018. aug. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

Olyan volt ,hogy nyomult a nő de én leráztam ,mert nagyon egy buta csúnya primitív nő volt.

De ,ha odáig jutunk már ,hogy megy a tipitapi ,vetkőzés, onnan már csak akkor van gyors visszakozás ,ha kiderül hogy transzvesztita és pötse van :D szerencsére ilyenbe nem futottam bele.

2018. aug. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!