Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén, fiúk, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, fiúk, szerintetek ez mennyire kiábrándító egy lánynál? Mennyire zavar titeket?

Figyelt kérdés
Nagy, kiálló kapafogak elől. Fogszabályzóval maximum egy vonalban lennének a többivel, de még úgy is jóval nagyobbak lennének a többi fognál.

2018. aug. 12. 21:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%

Onertekelesi gondok!

Biztos hogy nem olyan durva a helyzet mint amilyennek latod!

2018. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%

Láttam hasonlót, boldog kapcsolatban, két kisgyerekkel.

Aki a tökéletest hajkurássza, annak nem kellesz. Akinek egy szerethető, szerető nő kell, azoknál simán találhatsz igy is párt.

2018. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
Nekem fél oldali buldogharapásom van. Nagyon sokáig zavart, de azóta volt 2 kapcsolatom és rájöttem hogy aki szeret az így is szeret. Ne becsüld le magad ezért.
2018. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már "kapafogú" lányt, aki gyönyörű volt és láttam olyan tökéletes fogsorú lányt is, akihez még vízipisztollyal se nyúltam volna hozzá. Szerintem te is szép vagy, csak ne másoknak akarj megfelelni elsősorban.
2018. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
hosszú évek óta nem merek ezért nyilvánosan mosolyogni, nevetni! tényleg nagyon nagyok!
2018. aug. 12. 21:26
 6/23 A kérdező kommentje:
Fiúk, légyszi, őszintén válaszoljatok, ne hazudjatok már!
2018. aug. 12. 21:27
 7/23 anonim ***** válasza:

Mit akarsz hallani?


Hogy szörnyű, ezért nem kellesz senkinek?


Mert úgy tűnik, ezt már eldöntötted, csak megerősítésre vágysz.

2018. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
28%

Ez tényleg csak attól függ hogy mennyire, és milyen arcod van ehhez mérten. Mert tényleg zavaró ha olyan mint egy lónak, de az esetek 1%-ban áll fent, de ha teszel ellene akkor mi a probléma? Vannak ennél nagyobb problémák is egy kapcsolatban mint hogy kinek hogy áll a foga, vagy is szerintem.

Mert inkább álljanak szét a fogai a lánynak, mint sem hogy félre kúrjon mert épp olyanja van. Az elsőt lehet kezelni a másodikat nem lehet és nem is érdemes....

2018. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A 3. válaszoló vagyok. Nekem azt mondta az egyik volt párom hogy "Annak örülj hogy ennyi a problémád. Másoknak hiányzik valamelyik végtagja, vagy lyukas szívvel születnek."

Ne ez legyen a legnagyobb problémád.

2018. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%
8-assal nagyon egyet tudok érteni.
2018. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!