Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet annak az oka, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet annak az oka, hogyha egy huszonéves férfihez semmilyen társadalmi státuszban/szinten stb. levő nő sem tud vonzódni?

Figyelt kérdés
Tehát akiket itt sok válaszoló csak "prolinak" hiv, na, azon a "szinten" levő nők sem képesek ehhez a férfihez vonzódni... Tudom, hihetetlenül hangzik, de tényleg igy van! Mi lehet ennek az oka? Hol ejt valaki ekkora hibát, hogy semmilyen vonzalmat ne tudjon semmilyen nőből sem kiváltani? Nők válasza is érdekel. Nem hajléktalan a szóban forgó férfi, még mielőtt valaki ezzel jönne.

2018. aug. 13. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Alap higiénia hiánya, rossz fogak, elhanyagolt bőr és szőrzet, kisugárzó súlyos önbizalomhiány
2018. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Ennek sok oka lehet, de a legáltalánosabb eset:

Férfi alanyunk átlagos, beleolvad a nagy masszába. Nem villant tudásban, filozófiába, jellemben sem (vagy nem a nők előtt) és az udvarláshoz is bátortalan. Így benn reked a szürke zónába.


Ahhoz, hogy egy férfi felhívja magára a figyelmet meg kell hogy ragadjon valami benne. Ha külső kilőve, akkor marad a belső. A belsőt viszont meg kell ismerni. Ha a kutya sem kíváncsi rád, akkor alkalmat kell szerezni, amikor megvillanthatod az énedet. Pl. rajongója lettem moly.hu-n egy férfinak, a könyvei és a blogbejegyzései alapján. Tetszett már a férfiban a határozottsága. Meg volt a jövőképe, és rendíthetetlenül menetelt felé.

De megragadhat mást a kedvességed, a humorod, vagy akármi.

De ha nincs lehetőség, vagy csak vagy mint a kuka... akkor miért is kéne, hogy figyeljenek rád?

2018. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Üdv a Klubban. Ez azért van, mert külső alapján nem tűnsz fel, átlagos vagy. A belsődet pedig nem ismerik meg, mivel nem mozogsz korodbeli nők társaságában, legalábbis nem nyilvánulsz meg előttük gyakran és mélyen egy adott témában.
2018. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Ne foglalkozz vele úgy mint én. Nem ér annyit. Nézz keresztül az összes nőn. 20/F
2018. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazán leírhattad volna, hogy tulajdonképpen akkor ő most melyik társadalmi sztátuszba sorolható?


Mit jelentsen az, hogy nem hajléktalan? Oké, kicsit jobb eset a hajléktalannál, akkor mi van? Még így is könnyen eltudom képzelni, hogy sem a prolik, sem senki nem vonzódik hozzá.

2018. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Én velem sok a gond de azért heti 1 nő szeretne megismerni,bár ők elég gázúl néznek ki élik az életük. És heti 3-4 lány válaszol,csak mint ìrtam sok a gond velem,találnak jobbat. Szóval aki még nálam is gázabb az 1000%hogy lusta tenni a jobbért.
2018. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!