Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy érzitek magatokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy érzitek magatokat a mindennapokban, ha nincs párotok?

Figyelt kérdés

Nem vagytok szomorúak és lehangoltak? Mivel vidítjátok fel magatokat?


Nekem nincs párom és ez teljesen lehangol.


2018. aug. 14. 11:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Van hobbim, kutyám, barátaim és egy édesanyám. Pasi nélkül is mindig 1001 dolgom van :D
2018. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

Így érzem magam a mindennapokban, de nem azért mert nincs párom: [link]


(Viszont, ne mástól várd a boldogságot.)

2018. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Elkezdtem mofium tartalmazo gyogyszereket szedni.

Egy fokkal jobb, elviselhetobb a magany igy ezzel.

2018. aug. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Engem csak az hangol le, hogy sok barátnőmnek van párja, így nem érnek rám, nem tudok velük valahova elmenni ha nem jön más, mert hármasban nem olyan kellemes, nem engedi el őket a barátjuk egyedül stb. Így úgy érzem, barátaim sincsenek. Pedig teljesen meglennék egyedül, szingli barátokkal.
2018. aug. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Sokkal vidámabb és felszabadultabb vagyok, mint a legutolsó kapcsolatomban, úgyhogy nem is akarok ismerkedni.
2018. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

2-es köszi,jó volt ezt a zenét hallani


Jó is lenne,meg nem is.Pl. ha punnyadok,akkor idegesítene ha van mellettem valaki,aludni is egyedül szeretek.Szexuális dolgok miatt viszont hiányzik sokszor.Vagy néha elmenni túrázni,kikapcsolódni.Viszont semmi kedvem ismerkedni,úgyhogy marad minden ahogy van :)

2018. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Elvagyok pár nélkül is, legfeljebb a napi események megbeszélése hiányzik.

40/F

2018. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
Sose volt párom, de ez nem hangol le. Nem is értem miért kellene. Nem mástól függ a boldogságom.
2018. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

elviselhetően..

nagyot tud lendíteni rajtam a szerelem, de most nem tudna működni senkivel ezert nem ismerkedem..

2018. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon jól.Pár éve abbahagytam a keresést, mert energia és időpocsékolásnak tartom a semmiért.Ez a nyugalom, ami így körbevesz,pótolhatatlan.Bízni már képtelen lennék egy férfiben, így az idegrendszerem sincs megtépázva.40 felett a saját jóllétem mindennél fontosabbává vált.Nem volt könnyű idáig eljutnom, de jó sokat "segítettek" benne.
2018. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!