Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sokan mondják itt, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan mondják itt, akik megcsalás után is együtt maradnak a párjukkal, hogy megbocsátották, de nem tudják elfelejteni. És ez a mindennapokban mit jelent, gyakran kattogtok azon, ami történt, vagy azon, hogy mi van, ha megint megcsalnak?

Figyelt kérdés

2018. jún. 20. 03:17
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen.
2018. jún. 20. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Hát ha úgy van, ahogy feltételezed, akkor azt a kapcsolatot megette a fene.
2018. jún. 20. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez egy kérdés, nem rólam van szó, engem az érdekel, akik már jártak így, hogy élték túl, hogy élik a megcsalás után az életüket.
2018. jún. 20. 04:31
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Egy exemnél megbocsátottam. Többet soha nem tenném, szakítanom kellett volna azonnal. Nem tudtam túltenni magam, ő meg persze igen, és még én voltam tuskó.

Többé soha!!!

2018. jún. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem kattogok rajta...nagyon ritkán jut eszembe.
2018. jún. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Aki folyamatosan azon kattog,az csak látszólag bocsátott meg, csak kifelé, de ott belül nem. Snnak idején én is így jártam a volt párommal, de 3 hónap után kidobtam, mert rájöttem, hogy nem tudtam megbocsátani igazán.
2018. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Én azt hittem megbocsájtott, de sokszor a fejemhez vágta és szép lassan elhidegűltem tőle, mert nem értettem miért nem akar túllépni a dolgon. Aztán én kezdtem haragudni rá ezert es én bunkóztam vele.Erre válaszúl megcsalt a saját ágyunkban. Mostmár értem mekkora trauma ez egy nőnek pedig mi férfiak úgy gondoljuk lépjen túl rajta. Ezen nem lehet!!! Eggyütt vagyunk és probálkozunk de nagyon nehéz. Mindketten sérűltünk és nem tudni mi lesz a vége.Szeretjük egymást , de ezt elfelejteni nem lehet soha, csak megbocsájtani.
2018. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Kedves 7-es most mi is ebben a szituációban vagyunk. Mindkét részről oda lett a bizalom. Mi is próbálkozunk, de nekem nagyon nehéz túl lépni rajta. Én 4 éve csaltam meg. Ő pedig most. Nekem most még nagyon friss ez a trauma. Ha esetleg tudsz tanácsot adni, hogy hogyan próbáljuk helyre hozni, örömmel fogadom.
2018. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
96%
Szerintem nem lehet.Én legalábbis nem tudtam túl tenni magam azon hogy más szervét kapta be és élvezettel sz.pta vagy épp tette be neki a srác stb. Egyszerűen képtelen vagyok elfelejteni és hiába mem voltam ott ha eszembe jut olyan mintha előttem játszódna le mit csináltak
2018. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nálam azt jelenti, hogy nem hagyom hogy ugyan az a szituáció megtörtenjen mint amikor megcsalt és óvatosabb vagyok.
2018. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!