Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen lelki fájdalomból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen lelki fájdalomból hogyan lehetne felépülni? És komolya, a nők mindent megtehetnek?

Figyelt kérdés

Nos, arról van szó, hogy 2016. őszén megismertem egy lányt, egy esti tagozatos okj-s tanfolyamon... barátok lettünk, életemben Ő volt az 1. barát. Szinte a testvéremnek éreztem... tavaly télen össze jött egy alfa típusú komával, mi attól ugyanúgy maradtunk barátok. Még az elején szerelmes vtam belé, visszautasított, később már nem tudom mit éreztem. Ahogy össze jött a pasijával nekem ez a helyzet kezdett egyre kellemetlenebb lenni, többször megakartam vele szakítani a barátságot, de nem hagyta. Az iskolából is ki akartam iratkozni, de közben édesapám meghalt, nem tudtam így ott hagyni. A hapi közben kiment külföldre, a csaj később ment utána. Mindig azt emlegette nekem, hogy nem jön vissza, ami engem nagyon nehezen érintett. Mikor kiutazott utána pár napra hirtelen megharagudott, nem értettem az okát. Már szóba se állt velem, a hapija elég durva hangnemben írogatott az Ő telefonjáról, egyszer a családomat is szidalmazta amire én nagyon felkaptam a vizet és életveszélyesen megfenyegettem Őket és a családjukat. A rendőrséghez fordultak és azok az idóták elkezdtek pattogni a híg agyukkal, mentek sorba az ismerőseimhez, hogy mit tudnak rólam. A fenyegetések abba maradtak, de kitalálták, hogy én rongálom az Ő autóikat, írkálok emaileket a főnökeiknek meg hogy fiktív profilokat hozok létre a nevükben... vissza is jöttek közben az országba ami miatt ott hagytam az iskolát, nem tudtam befejezni a szakmát.


A vége az lett, hogy a bíróságon tárgyalás volt ahol begurultam és megvertem a lányt meg annak Bátyját a bíró előtt. E miatt lett egy garázdasági ügyem...


[link]


A szemét tetű rendőrök meg feltették ezt a mocsok cikket az oldalukra...


[link]


Ezt a kérdést azért írom ki, mert az emberekre nagyon jellemző, hogy elítélik azokat akiknek leginkább segítségre lenne szüksége, ugyan nem emberölésről van szó, de ez a lány hónapokon keresztül a hálójában tartott, játszmázott velem, többször tett utalást arra, hogy talán mégis lehet vmi közöttünk, mikor meg nem kellettem nagyon durván ejtett. Ráadásul nekem soha nem vtak barátaim, se előtte, se azóta és ezt Ő szépen kihasználta. Érzelmileg teljesen tönkre tett, az emberek el se tudják képzelni, hogy milyen fájdalmat érzek. Főleg az ostoba rendőrök akik az ilyen senki házi hazug bűnözőket védik.


Kérdem én? A nőknek mindent szabad?



2018. aug. 20. 20:12
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

2. cikk arról szól, hogy velem is hasonlót művelt a lány...


Meg később mindenkinek azt kamuzta, hogy én beképzeltem, hogy Ő nem akar hazajönni.

2018. aug. 20. 20:15
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
Nocsak, egy bűnöző testvér.
2018. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Azért nálad is vannak bajok a leírtak alapján.
2018. aug. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Tehát akkor rongáltad az autóikat?
2018. aug. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Te beteg vagy, kezeltesd magad!
2018. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
A hiba sajnos benned van. Az, hogy 23 éves korodra egyetlen egy barátod volt, az nem véletlen. Súlyos mentális gondjaid lehetnek. Indulatkezelési és kötődési problémák is. Épeszű ember nem fenyegetőzik, és nem üt meg nőt soha. Szimplán le kellett volna sz_rnod, nem zaklatni.
2018. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Azért én meghallgatnám a csaj történetét is. Ha egyáltalán nem írsz neki a barátja nem küld el melegebb éghajlatra ha már elküldött lehetett volna annyi eszed hogy rájagyod ehelyett addig feszítettétek a húrt míg rendes elmebeteg módjára reagáltál.

Nem mondom hogy nem hibásak főleg ha hazudtak a rongálással kapcsolatban. De mind a bántalmazás mind pedig az eredeti ügy a te hülyeségedből fakad. Persze szarul választottál barátot majd rossz döntések sorát hoztad meg amihez ők hozzá segítettek de itt nem (csak) te vagy áldozat.

Ismerek hozzád hasonló figurát könnyen agresszív lesz és pillanatok alatt szerelmes lesz bármelyik lányba aki barátkozna vele. Emellett rendszeresen rosszul választ és nem érti miért hagyják el állandóan. Bár neki azért fejlettebbek a szociális képességei.

Ahelyett hogy morogsz sopánkodsz és sajnálod magad kezdj el dolgozni a személyiségeden és az emberismereteden. Így megelőzheted a hasonló incidenseket és még a kapcsolatteremtő képességed is javul így barátokat szerezhetsz.

2018. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Persze, tehát az teljesen rendben van, hogy kihasznál vkit aki eleve nincs rendben lelkileg... és mindezzel a jó magyar rendőrség is egyetért... agyatlan híg agyú töketlen banda a rendőrség!
2018. aug. 20. 21:44
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Úgy lehet felépülni, hogy elismered a saját felelősségedet, és nem mindent másokra akarsz áthárítani. Amikor realizáltad, hogy a lány nem viszonozza az érzéseidet, akkor be kellett volna fejezned vele ezt a baráti vagy akármilyen kapcsolatot, ami mellett te tovább sóvárogtál utána, ha tudatában voltál annak, hogy benned miatta ilyen negatív érzések keletkeznek. Nincs olyan, hogy a másik nem hagyja, hogy megszakítsd vele a kapcsolatot. Attól, hogy ő továbbra is kereste a társaságodat, te nyugodtan ignorálhattad volna. Élhetted volna tovább az életed, ismerkedhettél volna másokkal. Te valamiért mégis azt választottad önként, magadtól, hogy neked megfelel az, hogy mellékszereplőként a lány életének részese maradsz, cserébe, hogy időt tölthetsz vele.

Ennek semmi köze ahhoz, hogy milyenek a nők, vagy mit szabad nekik. Ezt a gyűlölködő mentalitást jó lenne, ha megpróbálnád pszichológus segítségével kezeltetni, mert csak egyre súlyosabbá válik, plusz fejleszthetnéd az önkontrollod.

2018. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg felkereshetnél egy szakembert, már az sokat elmond, hogy ő volt az első barátod.
2018. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!