Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hogyan érdemes szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan érdemes szerintetek egy társaságban lévő lányt "leválasztani" a barátnőiről, úgy hogy spontán legyen és még sem tolakodó?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet. Egy kertipartin ott lesz a lány aki már régóta nagyon érdekel. Igazából már párszor beszéltünk, és egyelőre egy baráti viszony van, ennél tovább nem tudtam még lépni. Főleg mert eddig mindig ott voltak a barátnői, így nehéz volt a közelébe férkőznöm. Ha sikerült is akkor viszont jót beszélgettünk. (Ez persze semmit sem jelent)

Elég nehéz kitalálnom, hogy mit gondol rólam, de az biztos hogy olyan kaliberű lány akiért harcolni kell és helyén kell lenni a férfiszívnek. Félénk kisfiúként esélyem sincs.


Tehát most összegyűjtöm minden erőmet, és nyíltan tudtára adnám valahogy hogy érdekel.


Eddigi barátnőimnél soha nem volt ilyen, mert baráti társaságból valahogy mindig tudtam mi van és egymásba habarodtunk. Ráadásul az megszokott baráti társaságom volt, és a lányok csak csatlakoztak mindig.


Itt viszont teljesen egyedül vagyok, és nem igazán ismerek senkit a barátai közül. Nehéz is feloldódnom még...de nem kell félteni azért :)


Tehát a lényeg, ott este akkor élőben kell valamit kezdeményeznem és félrehívni beszélgetni. Szóval ettől félek kissé, mert kb úgy érzem nagyon nehéz elszakítani a barátnőktől és félrevonni. Akik egyébként fiatalabbak kissé és engem eléggé idegesítenek :D (16-25 körüli vegyes társaság)


Nem konkrét szövegtippet szeretnék, csak bármi jótanácsot, mire is figyeljek, hogy spontán, laza és férfias legyek... de mégse tűnjek túl nyomulósnak.


Kitartó és hősszerelmes típus vagyok, vesztemre :D



2018. aug. 21. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
19%

Ez csak tipp!

1. Vard meg mig kicsiét iszik és feloldódik

2. Fogj egy kolbászt és tett egy tálba.

3. Vidd oda neki és mond meg hogy hűszerelmes típus vagy és szeretnéd ha befalná a kolbászod

2018. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Mondd, hogy vigyázz, mászik egy bogár a hajad an! Ettől a többi lány visongva szétszéled, ő meg síkon, hogy szedd le szedd le szedd le, és te a hős, csapkodod egy kicsit a fejét, aztán mondod, hogy elesett a bogár, aztán jöhet a beszélgetés vagy kolbászfalás vagy bármi.
2018. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szaladok is egy nagy vastag csípős gyulai szarvaskolbászért :D


Valami Ponyvaregényes módszer kéne... ballonkabát zsebében crack, és véletlenül otthagyom a tábortűz mellett, ő a sminktükrön felszívja... aztán hullamereven átszállítom Lance-hez a Forddal... miközben Trudy kiabál hogy miért hoztam ide ezt a beb..szott pi..csát, majd megketessük az adrenalin inkekciót és az orvosi zsebkönyvet.

Beadom szívbe, ő feléled, és a kapualjban elmondja a viccet, végül a filmmel ellentétben egymás karjaiba borulunk. :)

2018. aug. 21. 19:40
 4/10 A kérdező kommentje:

Jöhet amúgy bármilyen borult ötlet...


Viccen kívül, nem csajoztam túl sokat élőben, eseményeken... de ha odamentem, mindig valami teljesen random spontán dologgal, amin nem gondolkoztam... és általában bejött, vagy teljesen hülyének néztek :d


Lány elég laza és bolond, simán lehet ez a kulcs.

2018. aug. 21. 19:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak beszélgess vele az este folyamán, a végén pedig kérdezd meg nem lenne-e kedve folytatni a beszélgetést egy kávé/akármi mellett valamikor, ez egyértelmű elhívás.
2018. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Odamész a társasághoz és beszédbe elegyedsz velük. Mintha feldobnád a labdát, de persze te tudod hogy kinek. Aztán kezdesz csak őrá figyelni, a többi lány meg szétszéled. Nagyjából ennyi.
2018. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A bárpultnál, vagy a kajás asztalnál még az elején csak dobj neki egy bókot, de valami ütőset. Aztán keresd a tekintetét a későbbiekben.

Ha veszi a lapot, leválik magától a többi lányról.

És akkor előadhatod neki, hogy egész este le sem tudtad venni róla a szemed.

2018. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

RPG-vel vagy minigun-al. :)

Ha túléli a leválasztást,akkor nyert ügyed van. :D

2018. aug. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen told a kolbászod az arcába. :D

"Ezt kapd be bébi.":)

2018. aug. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#5-#6-osnál van az igazság.


Egyszerűen odaülök mellé és lefoglalom. Csak lazán. Már ismerem egyébként és mikor máshol találkoztunk teljesen jókat beszélgettünk, csak amikor ott vannak az idióta barátnői akkor képtelen voltam eddig lecsapni rá.


...dehát én vagyok a férfi, nekem kell kezdeményezni és tudtára adnom - és a kislibák - tudtára is, hogy most én akarok tőle valamit.

Ha koppanok, vagy kínosnak érzem a dolgot, akkor ennyi volt, de legalább megpróbáltam. Direkt nem iszok csak pár sört, hogy képben legyek :D hajlamos vagyok túl sokat inni és akkor ezzel cseszem el, mert egy épkézláb mondatot nem tudok megfogalmazni.

2018. aug. 22. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!