Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak szerintem érdemes manapsá...

Csak szerintem érdemes manapság inkább hedonista, spontán életet élni, mint nyomorogni, gyűjtögetni?

Figyelt kérdés

Rövid távon ma nem nagyon lehet elérni semmit.

Gyűjtögethetsz 20-30 évet arra,hogy legyen egy lakásod,vagy autód,aztán lehet 50 évesen kipurcansz a sok stressztől.


A mai fiatalok inkább habzsolják az életet.

Nem sajnálnak kidobni pénzt,pl minőségi ételekre,normális ruhákra,edzőteremre,stb,mert addig akarnak élni,még fiatalok,nem tudni lesz e holnap.


Én még csak 28 vagyok,de mindig inkább gyűjtögető voltam,de egyre kevésbé látom értelmét....


2017. máj. 14. 19:14
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Akármennyit is spórolhat az ember,saját lakása nem nagyon lesz fiatalon.


Akkor már érdemes élvezni a fiatalságot,mintsem a bizonytalanért kuporogni.

2017. máj. 14. 19:15
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Igen, csak szerinted. Meg a hasonlóan gondolattalan társaid szerint.
2017. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem elég neked a rezsicsökkentés? Ojbán Viktoj megmondta, hogy kimagasló szinvonalon élnek a magyarok. Viccet félretéve, én még 2008 ban is több pénzt tudtam félretenni mint most.
2017. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem, sokan gondolják úgy hogy nem kell gyűjtögetni.


de majd jól rá is fognak szopni.

Céljaid kell legyenek, hogy tudd mire gyűjtesz, lehetőleg reálisak és olyanok amik előre visznek.

Ugyanakkor azért a mát se add fel azért, hogy majd egyszer jó lesz, mert félő, hogy úgy beleszoksz a gyűjtésbe, hogy amikor már élvezhetnéd a pénz szórást akkor meg már nem fog menni :D

2017. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Én nem arra gondolok,hogy valaki egyáltalán nem tesz félre,és mindent elszór.


De ismerek olyat,aki pl képes parizeren és vízen élni hónapokig,és totál leépíti a szervezetét.

Elmegy a fiatalsága,aztán lakása akkor sem lesz csak 20 év helyett mondjuk 15 év múlva.


Megéri?

2017. máj. 14. 19:25
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Magyarországon kêptelenség a kettőt összeegyeztetni. Szerintem ha pénzt akarsz keresni, és szórakozni is szeretnêl, akkor külföldre kell menned. Hidd el ezt tapasztalatból mondom. Magyarországon egy fiatalnak a jelenlegi gazdasági helyzetben, semmi jövőképe nincs.
2017. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 pptomi ***** válasza:
50%

Van egy tanmese a tücsökről és hangyáról. Teljesen igaz a mondanivalója.

Mindenki a saját szerencséjének a kovácsa.

2017. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Velkám tú Hángöri!
2017. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%
Ojbán Viktoj misztej pjezident!
2017. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod. Én is így vagyok már vele.
2017. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!