Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy barátnős pasiba. A barátnője fél lábbal már kinn van a kapcsolatból. De a srác ennek ellenére ragaszkodik hozzá. Hallani se akar arról, hogy mondjuk szakítania kéne vele, és más nőt keresni. A barátnője meg azért nen lépi meg a szakítást, mert persze tudja, hogy jó pasi, plusz családja, barátai is mondják neki, mázlija van vele. Pedig már legszívesebben másokkal ismerkedne, mivel ez a srác az első barátja, és még vágyik a hódításra, ismerkedésre. Szóval így összeakadtak, a barátnő nem mer szakítani, mert tuti megbánná, ezért szembemegy a vágyaival és marad vele, ha már egyezer sikerült neki elsőre jól választani. A srác meg szerelmes szerintem, neki nincsenek ilyen óhajai hogy kiélni magát. Én meg itt vagyok, beleszerettem, és tudom mással is boldog lehetne, ha nem ragaszkodna a barátnőjéhez, aki rohadtul nem becsüli meg, csak azért van vele, mert mi van, ha nincs jobb.

Ráadásul a srác külföldre fog menni, és kifutok az időből. Valószínű, hogy akkor majd szakítanak végre. De akkor már nem lesz lehetőségem összejönni vele. Pedig ha már most szétmennének, akkor még lenne időm összejönni vele, és vele tartanék külföldre is, ha kell.


2018. aug. 22. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kevés gonoszság, és elvetemültség, gátlástalanság kell ahhoz szerintem, hogy valaki dögkeselyűként várja másik két ember különválását.Érdekből.
2018. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Hogy te milyen egy önző retek vagy...
2018. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak te vagy a fiúba szerelmes, az feltűnt ugye? Hogyan is lehetnél abban biztos, hogy ha el is válnak útjaik, te kerülhetnél a képbe?
2018. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

>és vele tartanék külföldre is, ha kell.


Ja, és már az esküvőtök dátumát és a gyerekeitek nevét is kitaláltad, mi?

Honnan veszed, hogy egyáltalán érdekled őt? És mégis mit tehetnél azon kívül, hogy kivárod, mi lesz? Oké, adhatsz neki tanácsot és elmondhatod a véleményedet, de csak akkor, ha képes vagy az ő szempontjából és nem a saját önző szempontodból nézni a helyzetet. És az nem könnyű.

2018. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom te ki vagy ebben a történetben, de úgy tűnik sehol sem vagy.

Bocsánat :)

2018. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!