Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem ha csak az öregek ès az iskolàzatlan közmunkàsok vesznek èszre az utcàn?

Figyelt kérdés
Senki nem közeledek felèm,de amikor aközmunkàs ordít az utca màsik oldalàról, akkor mèg èn èrzem kellemetlenül magam....
2018. aug. 22. 16:50
 1/10 A kérdező kommentje:
20-as èveiben jàrok, ezt kihagytam.
2018. aug. 22. 16:51
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, a közmunkások meg köművesek mindenkinek füttyögnek :D viccet félretéve, mennyire vagy nyílt, barátságos? Szoktál eljárni otthonról? Nekem is sokáig nem volt barátom, de ahogy lányosabb lett a kinézetem, meg elkezdtem ismerkedni, lett jelentkező.
2018. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdés milyen a külsőd meg a kisugárzásod. Azért ezt így nehéz megmondani, hogy mi a pontos oka ennek anélkül, hogy ismernélek.
2018. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hétköznapi kinézetem van, nincs bennem semmi extravagáns.
2018. aug. 22. 17:58
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Ma láttam egy nagyon helyes csinos lányt a buszon. Olyan keserű fejet vágott végig (gyanítom a tini kor közelében jár, de max 23 éves lehetett). Az jutott eszembe, aki ilyen savanyú citromba harapott fejű képet vág, azt nem sok pasi szólíthat le...

Egyébként ez csak itthon ilyen divatos. Pedig egy szép lány mosolyogva még vonzó is, nem csak egy plátói bámulni való plakát szintjén ragad meg.


Nem lehet, hogy ez a gond?

2018. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az iskolázott közmunkásoknak már nem vagy érdekes?

Érdekes...

2018. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Talán az, hogy az iskolázott, műveltebb emberektől elvárod, hogy fütyülgessenek és ordítsanak utánad az utcán?


Nem esett le, hogy ők másképp szoktak ismerkedni, mondjuk társaságban, összejövetelen, bulikban? Szoktál ilyen helyekre járni????

2018. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A külsődön, a belső kisugárzásodon kellene változtatni elsősorban.
2018. aug. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, honnan tudod, hogy az iskolázatlan közmunkás, vagy egy öreg ember nem bánna veled nőhöz méltóan? Vagy szted betegségeket terjesztenek? :D
2018. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mert talán senki sem kellesz h**lye 3, 14csa?


egy közmunkás nő

2018. nov. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!