Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 3 gyerekes iskolazatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 3 gyerekes iskolazatlan ismerösöm, egy sovany nö, aki piaciaruskent dolgozott romaniaban aztan kiköltözött skandinaviaba ( en is ott lakom ) es most ö egy dusgazdag vele egykoru, tanult sveddel el, hogyan sikerult neki?

Figyelt kérdés

Az agyanum h interneten prostitualta magat , mivel azelött több gazdag ferfi atment rajta, es mondta h interneten szedte össze öket , egyik butort vett neki, masik mas draga ajandekot mignem raakadt aferjere akivel lakast vetetett maganak, es az atanultember megis felesegjelöltet latott benne, pedig ö nem titkoltan penzert közösult.

Hanyingerem van a ferfiaktol milyen feluletes rohadtak, es csömöröm van az ismerösömtöl es az emberszeretö "nemes" ferjeböl is,akiegy nemiszervet vett felesegul, mit szoltok,? Mitcsinalt ö jol?



2013. febr. 18. 16:14
1 2 3
 1/29 poiu ***** válasza:
Gyakran az van, hogy az ifjú pár nem igazán érti egymást, mert pl. a feleség nem tud skandinávul :-) Oszt évek múltán jön a meglepetés...
2013. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Nyilván szép a csaj. Ha nem titkoltan a pénzéért ment hozzá a pasihoz, akkor nem látom a problémát. A pasinak szép nője van, a nőnek gazdag férje, ami 3 gyerekkel nagyon nem mindegy. Mit csinált jól? Pofátlanul megcsinálta a szerencséjét, nem álszenteskedett, és most jól él.
2013. febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

"Hanyingerem van a ferfiaktol milyen feluletes rohadtak, es csömöröm van az ismerösömtöl es az emberszeretö "nemes" ferjeböl is,akiegy nemiszervet vett felesegul, mit szoltok,?"


Nekem meg az ilyen feluletes, irigy, buta noktol van hanyingerem.

2013. febr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%

"Hanyingerem van a ferfiaktol milyen feluletes rohadtak, es csömöröm van az ismerösömtöl es az emberszeretö "nemes" ferjeböl is,akiegy nemiszervet vett felesegul"

Csak féltékeny vagy, ennyi.

2013. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell folyton azt nézni, hogy másnak mi van, és arra vágyni, ami másnak van?! Eddig rosszul élt, hát most rámosolygott a szerencse, ez van. Fogadd el... Inkább próbálj meg te is kezdeni magaddal valamit, és hagyd, hogy az illető élje a saját életét, amihez ha jól sejtem, neked nem sok közöd van...
2013. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Tölem elje az eletet, en meg akapcsolatot se tartom vele, mert nagyon kioktato stilust vett fel, titokban irigyelt hogy egyetemem van amit meg is mondott, hat most elegtetele van, kulönben tud perfektul "skandinavul" es en is , es agyerekei mar felnöttek mert tinikent szulte öket, sovany es szep nö de nagy kidolgozott tenyerekkel alapatolastol, mivel tehen segge mellöl jött, de azt hiszik torna formaltaakezeit es az alakjat, volt benne egy szuletett intelligencia
2013. febr. 18. 16:32
 7/29 anonim ***** válasza:
na hát te azt hiszed, hogy majd az egyetemi diploma a gazdagság letéte, de hát látod, hogy az önzőséggel többre viszi az ember
2013. febr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

1. Miért a férfiakat utálod ha a nőre vagy irigy?

2. Mielőtt más portáját kukkerolod nézz körül a sajátodon

3. Attól, hogy te balf@sz vagy és nem tudod hogyan kell pénzhez jutni, nem kell mást ócsárolni.

Persze jöhetsz azzal, hogy mert te keményen dolgozol bla-bla-bla... Ahhoz, hogy legyenek igazán gazdagok szükség van igazán szegényekre is. (pont mint te - ha már itt tartunk, köszönettel tartozom neked, hogy a portban fetrengő tested lépcsőként használhattam a gazdagság felé vezető úton)

Szóval inkább használd az agyad, én találj ki valamit, hogy te is feljebb tudj lépni ahelyett, hogy itt utálkozol.

2013. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

En nem hittem, hogy a diploma agazdagsag letete, apam varta el

es követelte , hogy jarjak egyetemet, en soha nem akartam es nem is dicsekedtem vele, es nem lennek kepes egy ferfitöl koldulni csereben, hogy lefekszek vele, mert, sajna tul buszke vagyok es igy fogok meghalni, es nem, nem vagyok szegeny, de nem szexelesböl van penzem

2013. febr. 18. 16:40
 10/29 anonim ***** válasza:
Ertelmileg es erzelmileg vagy te nagyon szegeny...
2013. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!