Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismertek olyan átlag alatti külsejű férfit, aki társkereső oldalon talált párt magának?

Figyelt kérdés
Csak mert azt mondják, hogy már az átlagos férfiak sem kapnak egyetlen választ sem az internetes társkeresőkön a nőktől, nem hogy az átlag alattiak...

2018. aug. 23. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Én ismerek olyat, aki ismer olyat, akinek az unokaöccse évfolyamtársának az egyik távoli rokonának ismerőse ismer olyat, akinek visszaírtak egy köszönést átlagos fiúként.
2018. aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel az egész "beskatujázással" az a gond hogy elkönyvelitek magatokat "átlag alattinak" így egyértelműen hogy esélyt sem adtok arra hogy egy számotokra vonzó nő legyen a párotok. Hidd el ami a fejedben lejátszódik saját magaddal, nagyon betudja folyásolni a kisugárzásod és ha nem tartod magad vonzónak akkor ezt is fogják látni mások. A magabiztosság nagyon de nagyon vonzó tud lenni! Szóval fel a fejjel és ne ilyen kérdéseket írj ki :) F
2018. aug. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelen.
2018. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as, te hogy vetted rá a lányt a válaszolásra?
2018. aug. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kép nélkül (e-mailben küldtem utána), kitöltetlen adatlappal is tök könnyen becsajoztam mindig. Nem kell leragadni egy csajnál, meg a kardodba dőlni, ha az pont nem válaszolt neked. Készíts egy jó (!) sablonlevelet, és egyszerre mindig legyen 4-5 csaj, akikkel ismerkedsz (több ne, mert nem tudod majd követni), aztán közülük szelektáld ki a lelki sérülteket. Így egy-két hónap alatt mindig találtam olyat, akit én akartam.
2018. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok és nő de valaszoltam neki aki a párom lett pedig tele volt "hátranyokkal": leszazalekolt betegseg miatt bicegett, volt meg masik azt nem is irom le akkor mindenki kiakadna. Hatarozott volt, arckepet lattam az megfogott, a hivasa utan pedig 1 oran belul tudtam hogy jo dontest hoztam!
2018. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!