Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai pasik nyomulósak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai pasik nyomulósak vagy inkább töketlenek? Melyik a rosszabb?

Figyelt kérdés
2018. aug. 24. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Melyik a rosszabb? Hát az, ha kulturált módon próbálsz közeledni és kiderül, hogy mindegyik nőnek van valakije.
2018. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Vagy csak kamuznak.
2018. aug. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
#1 amit az egyes mondd, kár hogy én ezt nem tehetem meg :(
2018. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Lássuk csak, jól értelmezem-e...

Ha igyekszik barátnőt találni, és udvarol - "nyomul" - akkor az baj.

Ha nem keresi görcsösen a szerelmet, passzív, és inkább kivár, akkor "töketlen", és az a baj.

Van sapka-nincs sapka. Whew.


Tudjátok mit? Kezdem érteni, miért van egyre több MGTOW férfi.

2018. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Várjál mert azok a nők az ilyenek akik ők maguk se tudjak mit akarnak az élettől. Vannak tisztességes inteligens nők akik nők. Utóbbit ink r.-nak nevezném
2018. aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Egyénük válogatja. Vannak akik nyomulnak, de mellé elő tudják hozni a sármos énjüket, jófejek, így ők sikeresek is, de ők csak kevesen vannak.

A nyomulósokból van aki viszont kanos kiskutya módjára nyomul, őket hamar le is építik a nők, ebből már azért több van.

Meg ja vannak akik hallgatagok, bénáznak, mert rutintalanok, illetve próbálnak közeledni, de mivel nincs rutinjuk ezért nem tudják felépíteni a vonzalmat a nőkben. a srácok nagyobb része ide tartozik szerintem. Közülük vannak akik a barátzónában kötnek ki, mert nem ismerik fel annak rájuk nézve káros mivoltát.

2018. aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Saját példámat írom! Tudom hogy a nőnek nincs senkije, elbeszélgetünk, megdicsérjük egymást, 1 rugóra jár az agyunk, de olyan nyuszi vagyok hogy nem merek rámozdulni vagy valami apró jelet adni hogy tetszik nekem. Pedig nem tartanak rondának, de mégis félek. A nő meg nem udvarolhat a férfinak, mert az hogy nézne ki...

Úgy gondolom nem kell nyomulni, mert azt senki sem szereti, de tudtára kell adni a nőnek kulturált módon ha tetszik. Sajnos úgy néz ki a dolog hogy többen vagyunk töketlenek, mint tökösek.

2018. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha jól néz ki, akkor nem lehet se nyomulós, se töketlen. Ha nem néz ki jól és kezdeményez, akkor nyomulós. Ha nem néz ki jól és nem kezdeményez, akkor töketlen.
2018. aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem
2018. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az a pasi aki bevallalja hogy toketlen, valojaban tokos ;)!
2018. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!