Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A "mai" pasik miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "mai" pasik miért ennyire töketlenek, és tényleg elvárják, hogy a lány kezdeményezzen? Köztük van aki rosszabb mint némelyik nő, mi történt?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 10:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
59%
Facebookon, gyk.hu-n nevelkednek...
2015. febr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
Feminizmus! Most már nekünk is van jogunk beszarinak lenni, így, hogy már kezdeményezhetnek a nők is. Micsoda kiváltság!
2015. febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
41%
Meleg front. :D Plázafiúciklon, ecsetkorszak... Ma már divatos, ha egy fiú lányként viselkedik és ezért nyafis lesz a lelki világa is. A legtöbb meg gyáva és nem mer még csak megszólítani se senkit.
2015. febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
Vannak akik unjak már, vagy nem tud beszélgetést kezdeni (pl én ), és igencsak jól esik, ha a lány kezdeményez.
2015. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 opened paradise ***** válasza:
91%

Kezdeményezzen az,aki akar valamit.

Miért mozdítsak meg akár csak egy kavicsot is,azért mert mondjuk te akarsz valamit?

Te is tudsz kezdeményezni.

Ha meg nem,akkor nem a másik nemet kell okolni,ugyanúgy ahogy a pasiknak sem.

2015. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Azért ne általánosíts legyél szíves!
2015. febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Én szoktam kezdemenyezni,mielőtt leszolnatok de azert mert rengeteg lany KICS.SZETT BUNKÓ.


Én is belefutottam mar ilyenbe,lattam,hallottam többször..es sokszor olyan lanyoktol akiktől nem varna az ember,normalis,nem bunko fiukkal szemben.

19/F

2015. febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Mellesleg a lany jelezze ha akar valamit,en nem fogok odamenni ha szemlatomast sz.rik a fejemre.

#7

2015. febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem azért nincs ez így. Menj fel egy társkeresőre, minden nőnek vagy húszmilliárd levele van. Én azt tapasztalom az életben is, hogy szinte minden nő folyamatos ostrom alatt van a férfiak által.
2015. febr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ja es "regen" se úgy ment hogy agyba-főbe kezdemenyeztek hanem megvoltak az erre szolgalo helyek es esemenyek.
2015. febr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!