Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok az gond ha randinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az gond ha randinál kiderül hogy nem szeretne az illető a későbbiekbe se gyereket?

Figyelt kérdés
2018. aug. 24. 19:54
1 2 3
 1/23 próbálokkedveslenni ***** válasza:
85%

Lesz akinek probléma és lesz olyan is, aki örül neki, mert ő sem szeretne.

Ilyen dolgot viszont nem szabad eltitkolni, mert ezt joga van tudni a másik félnek. Hisz ha ő akar és te nem, akkor csak az időtöket pazaroljátok egymással.

2018. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Ha az adott lány is hasonlóan vélekedik akkor nyilván nem olyan nagy gond. A kérdés csak, hogy ezt milyen formában tálalja a srác.
2018. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Nálam csak előny lenne. Bár az oka azért nem mindegy.
2018. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
20%
Őszinte leszek, sok buta picha el fog hajtani, akiknek más elképzelésük sincs a jövőben, mint szaporodni. De úgyis fogsz találni normális nőt, csak legyél türelmes. Arra vigyázz, hogy nehogy átverjenek, azaz hogy titokban reménykedik majd, hogy megváltozol, aztán olyan 5-10 év kapcsolat után "elfelejti" bevenni a gyógyszert.
2018. aug. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
Nálam nem gond, sőt.
2018. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

Nalam nem gond mivel én nem szeretnek szülni , nem vagyom gyerekre

N24

2018. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem volt soha gond. Èn sem vàgyom rà. A férjemmel nem is tervezünk. Kettesben jobb nekünk:). 32/N
2018. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt gond, nem szeretnék gyereket.

38/N

2018. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
16%

#4 miért p*csa egy olyan nő, aki családorientált, és a gyerekerie meg a férjére szeretné fordítani az összes figyelmét, és nem akar karriert építeni 35 éves koráig mint a nyugati feministák? De most komolyan. Ettől ő buta p*csa. Ilyen felfogást..

Amúgy nekem baj lenne, mert én szeretnék gyereket egyetem után, de mint ahogy mondták, valaki nem vágyik rá. Jobb tisztázni ezt az elején.

2018. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
irkáltak ám a nárcisztikus önző nők, mit nekem gyerek, csak saját magam... legyen facebook, bulizzunk ejjel nappal, ha vmi galiba van, majd keresünk mást... :) szerintem a biblián át, az atyaúristenig mindenhol az (volt) egy kapcsolat lényege, hogy legyen gyümölcse, de ez a gyümölcs úgy látom már az ember saját önzősége... Anyukátok is így gondolta volt akkor most mi lenne? Nem értem én ezt...
2018. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!