Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti összejönnétek egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés

Mivel rájöttem, illetve tapasztaltam hogy mennyire egy média felület/közösség világában élünk, ahol a valódi értékek már figyelmen kívül esnek, a pillanatok megélése úgy hogy ne posztoljunk ki..stb így nagyon keveset facebookozok mivel már éreztem magamon hogy ha nem vagyok fent akkor olyan volt mintha valamiről/valamiből lemaradnék/kimaradnék így azt mondtam hogy ez nem helyén való és így hanyagolom. Azaz ott is csak azért vagyok fent hogy lehet esetleg ott találom meg a páromat, illetve követek pár hasznos érdekes oldalt/csoportokat meg pár barát miatt de ezen kívül nem érdekel.

Egy olyan nőt képzeltem magam mellé akivel ezeket a pillanatokat mind meglehet élni és szintúgy tudja értékelni a valódi életet. (közös főzés,takarítás,edzés,egymás motiválása,filmezés,szórakozás,nyaralás..stb) és egyáltalán nem érzem magam kevesebbnek, sőt még többnek érzem magam mintha egész nap a közösségi oldalakat görgetném céltalanul.

Szóval hason korú nők! Ti nektek ez hátrány lenne hogy egy férfi nem facebook/közösségi média orientált hanem inkább éli a valódi életet/értékeket? 21/F Borsod



2018. aug. 24. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Mindenki a való életben él,de az intertenet is sokan használják,nem jelenti azt hogy valaki a neten él ,mert épp ír valamit egy weboldalon
2018. aug. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Csak hozzászólnék, jól teszed ha így gondolkozol, sokkal több embernek kellene így gondolkoznia. De sajnos legtöbben függőek. Egyébként arra ne számíts hogy a párod ott találod meg...

Sokkal több az esély ha személyesen próbálkozol. Sok sikert.

2018. aug. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam jó pont lenne. Én sem szeretnék kirakat kapcsolatot.
2018. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem török pálcát senki felett, szóval nem azt mondtam hogy aki netezik vagy akármi az már függő, lehet azt egészségesen,kellemesen is csinálni. És kedves előző. Nagyon jól megfogalmaztad. "kirakat kapcsolat" ez nagyon tetszik. Igen... én sem szeretnék ilyet.
2018. aug. 24. 20:23
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nincs Facebook fiókom. Teljesen felesleges, de mégis úgy néznek rám, mint egy ufóra,mikor szóba kerül.

( Egyébként nem keresek párkapcsolatot)

29N

2018. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Úgy tűnik, nem csak a facebookot akarod ismerkedésre használni. ;)

Amúgy ez a leírás tipikus "el akarom adni magam" szöveg. Engem nem zavar, de eléggé átlátszó.

Nyilván van olyan, aki nem egy facebook-zombit képzel el maga mellé, szóval ez olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy összejönnének-e olyan férfival, aki nem gépfüggő, hanem szeret sok más dolgot csinálni. Igen, rengetegen vannak, akik nem egy telót nyomogató emberrel érzik jól magukat. Szóval szerintem koncentrálj inkább a valós problémákra, hogy miért nem sikerül párt találnod. Nem, nem a facebook miatt.

2018. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Figyuztátok, hogy egy 21 éves vidéki nem srácról, csajról, fiúról, lányról, pasiról írt? hanem miről?


FÉRFIRŐL ÉS NŐRŐL!

2018. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát "öreg", a korosztályodban a nőstények bizony facebook luzerek, ritka a kivétel (de van). Minél "öregebb" valaki, annál inkább fontosabbak számára az emberi értékek. Bocsánat a hangnemért.
2018. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Még több ilyen fiatalt, yeeee!!!


N

2018. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is pozitív hogy nem akarsz a telefonon lógni, habem inkább a valóságot és a mostot választod.

Én szimpatizálnék ezzel a felállással, az biztos :), de ez persze csak egy dolog a sok közül.

20N

2018. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!