Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A testi öröm nekem rémálom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testi öröm nekem rémálom. Egy ölelés is kikészít, nem beszélve az erotikus hangokról. Érdemes eladnom így magam normális embernek vagy nézzek szembe a ténnyel: aszexuális vagyok és hagyjam a francba a társkeresést? Frusztrál, ha valami alakul

Figyelt kérdés
2016. aug. 30. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Miért van ez? Én ezt deríteném ki első körben. Egy jó pszichológus segíthetne! Nekem pánik rohamom volt, amikor hallottam a szomszédokat szexelni! Pedig imádom a szexet... Nálam gyerekkori trauma okozta. Biztos, hogy aszexuális vagy?
2016. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem is vannak gyerekkori traumáim. Én is gondoltam szakember felkeresésére. Borzasztóan megvisel ez a dolog lelkileg, rosszul vagyok, ha bizonyos zajokra, illatokra gondolok. :( Illetve attól is kiakadok, hogy valaki nagyon a bizalmába fogadjon.
2016. aug. 30. 16:26
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
nem kötelező párkapcsolatban élni. minek erőlteted, ha frusztrál, és idegesít?!
2016. aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A családi nyomás. Unoka kellene majd, meg stb..
2016. aug. 30. 17:31
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

nem a családodnak kell megfelelni!

Nem kell a családodnak megfelelni,hanem magadnak kell!

Utálom a testiséget,szexet! megértelek ebben!


nem kell rossz kapcsolat,inkább egyedül lenni a jobb!

nem a társadalomnak kell megfelelni,nem a családodnak hanem magadnak!

sajnos kevés aszexuális van,néhány oldalakon lehet találni aszexuálisakat,sok sikert! aszex30N

2016. aug. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

Ez az aszexualitás egy kifogásként használt kamu. Nagyon ritkán fordul elő.


Te magad írtd, hogy valami trauma lehet a háttérben. Mielőtt rossz irányba indulsz el, kérj nyugodtan segítséget egy orvostól.


Szembe kell nézni a nehézségekkel, mert megéri!

Az öndiagnosztika sehová nem vezet.

2016. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy zavar, hogy valaki a bizalmába fogadjon az arra utal, hogy nem a szexel van bajod. Pontosabban azzal is van, de nem önmagáért. Hanem lehet pont azért, mert az is egy formája az ilyen egymáshoz közel menetelhez.


Nő vagy vagy férfi amúgy? Nem lehet, hogy túlságosan ilyen ölelkezős nyomulós volt az ellenkező nemű szülőd és azért zártál be?

2016. szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ez az aszexualitás egy kifogásként használt kamu. Nagyon ritkán fordul elő.


Te magad írtad, hogy valami trauma lehet a háttérben. Mielőtt rossz irányba indulsz el, kérj nyugodtan segítséget egy orvostól.


Szembe kell nézni a nehézségekkel, mert megéri!

Az öndiagnosztika sehová nem vezet."


Te óriási tévedésben élsz. Az aszexualitás nem egy betegség, amit diagnosztizálni kellene. Ez egy szexuális orientáció. Ugyanúgy, mint a homoszexualitás, biszexualitás. Ezek nem betegségek. Nem kell, nem is lehet ezeket kezelni, hanem el kell fogadni, hogy vannak ilyen emberek is. Mint pl. akinek 0-ás vércsoportja van, azt se fogod tudni átváltoztatni A-s vércsoportúvá.


Kérdező, aszexuálisként is lehet párkapcsolatod! Nem kell ebbe az állapotba beletörődnöd. Illetve tulajdonképpen bele kell, mert el kell fogadnod magad olyannak, amilyen vagy, addig nem tudod meghatározni magadban, hogy pontosan mit keresel egy párkapcsolatban, miért szeretnél magadnak partnert. De hidd el, van olyan párkapcsolat, ami nem a szexre épül, és mivel aszexuális nők és férfiak is léteznek, két ilyen ember simán egymásra találhat. Szóval attól, hogy aszex vagy, ne add fel a párkeresést, simán megtalálhatod az igazit, aki esetleg szintén aszex vagy egyéb okból nem tartja olyan fontosnak a szexet egy kapcsolatban.

2016. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Találhatsz egy társat, aki szintén aszexuális és élhettek együtt szex nélküli kapcsolatban, fogadhattok örökbe stb.
2016. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!