Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi ezzel a probléma?

Figyelt kérdés
Mostanában felfigyeltem egy jelenségre ezen az oldalon. Ha egy férfi leírja hogy ő a mosolygós nőket jobban szereti az unott arcú nőknél akkor le van egyből oltva hogy mi jogon várja el hogy mosolyogjanak rá és le is van pontozva a sárga földig. És ezt már sokszor láttam tehát nem egy kérdés kommentjei alapján mondom ezt. Komolyan nem értem miért gond ez mert én is inkább a mosolygós nők társaságát keresem. Ha még azt írnám hogy csak a nagy mellű 170 centi feletti nőkkel állok szóba akkor még megérteném azokat a reakciókat mert azzal azt mutatnám hogy felszínes vagyok. De itt szó nincs ilyenről. Kérlek nők hogy írjátok meg hogy mi ezzel a gond mert szeretném megérteni.
2018. aug. 28. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
A sok fapitsa, női szépségterminátor már nem tud mosolyogni, mert az nem divat. :)
2018. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semmi baj vele.Én ritkán nézek be ide mármint felnőtt kategóriába, de azt a pár hozzászólásom is lenullázzák ami szerintem normális is és ,,értéke" van.Ha valaki nem ért egyet veled lenullázhat.Ha egyetért felpontozhat.Van aki csak úgy unalomból 0 -t nyom, függetlenül hogy mit írtál.Nekem is furcsa, mert annyiféle vélemény, megközelítés lehet ahány ember..Én azt sem tartanám sértőnek rám nézve ha te a 170cm nagy mellű nőket szeretnéd.Nekem meg nem jönnek be a 190cm-es pasik..ízlések és pofonok.:)
2018. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam senkit pontozni, szerintem a kérdező dolga eldönteni, hogy az adott válasz számára hasznos volt-e, viszont elég szarul esik, mikor a mosolygós nőkkel kapcsolatos kérdéseknél a "nem mosolygós" nőket elhordják mindenféle besavanyodott fap#nának. Mintha csak ez a két véglet létezne, a mindenen vihogó nők és a fap#nák. Én pl nő létemre nem vagyok mosolygós, mert alapból komoly a természetem és elég zárkózott vagyok, nem igazán mutatom ki az érzelmeimet, viszont ettől még nem vagyok sem besavanyodott, sem fap#na, sem semmi ilyesmi. Ha van okom rá, akkor mosolygok, nevetek, viccelődök a barátaimmal, ismerőseimmel, szeretem a humort, a vicces dolgokat és embereket, de ehhez közelebbi kapcsolat kell, idegenekre nem valószínű, hogy rá fogok mosolyogni az utcán.
2018. aug. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Én még sosem olvastam itt ilyet. Sőt mindenkinek a mosolygós, vidám ember tetszik szerintem nemtől függetlenül.

Olyat viszont láttam már, hogy a kérdező azon háborog, miért ilyen morcosak a nők az utcán, tömegközlekedési eszközökön, miért nem mosolyognak a kérdezőre bájosan. És világosan leírták a nők, hogy dolguk van, sietnek, nem akarnak ismerkedni, nem akarnak idegenekre mosolyogni, ettől ők még az ismerőseik körében vidámak és jól érzik magukat, de a kérdező nem volt hajlandó megérteni, hogy nem akarnak idegenekre mosolyogni. (pláne mert nem akarják hogy bárki esetleg bátorításnak vegye)

De ezeknek a nőknek nem probléma az, hogy te mosolygós lánnyal akarsz összejönni, csak őket hagyd békén, ennyi a vágyuk. Úgyhogy nem értem a kérdésed.

2018. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Arra a kérdésre én is emlékszem, amit a 4-es emleget. Más hasonlót nem olvastam itt.

Tényleg nem mindegy, hogy hogyan értelmezed a dolgot. Én is jobban vonzódok a vidám emberekhez, ez alap emberi beállítottság, de nem várom el, hogy az utcán mindenki rám mosolyogjon, aki meg nem teszi, azt nem hordom el mindenféle búvalb@.szottnak és hasonlónak.

2018. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%

Itt férfinak nem lehet igénye, csak nőknek. Nyomják itt a "kasztrendszer" elméletet nagy bőszen, a gyakorlatban meg úgy néz ki, hogy ide nekem az oroszlánt is, az átlagpasas meg kussoljon, és egye amit eléraknak. Nagyon háttal ülnek a lovon.

Lehet lepontozni aki magára ismert :D szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogják, mert az ugye derogál.

2018. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Hatos,nem azért pontoztalak le mert magamra ismertem, hanem mert hülyeségeket beszélsz. :-)
2018. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5%

Igazad van 6-os,RESPECT. :)

A magyar nők a legbeképzeltebbek az egész világon, azt hiszik kinézettől függetlenül, hogy nekik alanyi jogon jár egy adonisz, de a legtöbben olan hülyék, mint a seggem. :D

2018. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%
#7, tapasztalatból írtam. Nem hülyeség, csak nem esik jól beismerni hogy meztelen a császár, ugye :D a piros kezet visszaadtam.
2018. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

Te magad is tudod, hogy ostobaságot írtál. Rengeteg átlagos párt látni, nemcsak a "jó" pasiknak van nője.


Annak meg mi nők örülnénk a legjobban, ha a férfiak végre normálisan válogatnának, és nem elégednének meg egy szép arcú szutyokkal aki miatt utána az egész női nemet szidják. Mi örülnénk a legjobban, ha a férfiak az intelligens, művelt nőket keresnék, és azokat akiket nem kell eltartani, de az ugye "karrierista" illetve "feminista" dög.


Valójában ti okozzátok a saját nyomorotokat, mert szexre bárki jó lenne sok pasinak, és mivel mi nők nem így működünk, ezt ti elitizmusnak veszitek a részünkről.


És még sorolhatnám, de most is csak megy az óbégatás, hogy egy férfinek mit lehet és bezzeg egy nőnek....nos, talán újdonságot mondok, de mindenkivel azt lehet megcsinálni amit enged, és ha nem vagy képes magasról tenni mások véleményére és a saját ízlésed szerint szelektálni, akkor még nem vagy érett párkapcsolathoz.


És természetesen tisztelet a csodálatos kivételnek, azoknak a férfiaknak akik valóban férfi módra képesek eldönteni hogy ki kell nekik és ezért mit hajlandóak beáldozni. Például nem alázzák meg magukat méltatlanul és nem keresnek szamarat ló helyett még ha ezzel hosszabb egyedüllétnek néznek is elébe.

2018. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!