Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen a normális udvarlás?

Figyelt kérdés

A napokban személyesen ismerkedtem egy lánnyal. Én amúgy is annak a híve vagyok, hogy nem szabad lerohanni egy lányt, hanem kellő kedvességgel, szép gesztusokkal kell levenni a lábáról. Na most az történt, hogy az adott kiszemeltemnek, írtam egy verset és ezt egy doboz csokoládéval odaadtam neki, mikor találkoztunk. Erre ő teljesen kifakadt és azt mondta „nem a középkorban élünk, mit akarok én ezzel a giccses maszlaggal”. Aztán persze hagytam a fenébe, mert úgy éreztem semmi értelme tovább próbálkozni. Csak azt nem értem, hogy előtte meg mindig azt hallottam ismerősöktől róla, hogy ő egy romantikus típus és hasonló srácot szeretne maga mellé. Na most ez így számomra totál paradoxon. De már másoktól is hallottam/olvastam, hogy ők is hasonló problémába ütköztek ismerkedés terén.

Ezért is kérdezem, hogy lányok nektek a mai 21.században mi számít normális udvarlásnak? Hogyan kellene egy fiúnak közelednie felétek? Mert én azt veszem észre, hogy gyakorlatilag sehogy sem jó.

20/F



2018. aug. 19. 11:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, de egy vers, dal, tánc annyira kínos. Ez olyan, mint mikor cirkuszban imádkozol, hogy a bohóc ne téged hívjon ki, ne kelljen részt venni egy performanszban. És persze az ilyen dolgok a feedback-ről szólnak, hogy menjek át zsűribe, és ájuljak el, hogy talált szóvégi összecsengést.
2018. aug. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%
Legyél szőke gazda fehér traktoron, és hívd el őt szántani.
2018. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Én sem szeretem ezeket a nyálas “udvarlasokat” mert kellemteln kínos számomra nem tudok vele mit kezdeni

Első randira szerintem am sem célszerű ilyen dolgokkal előállni mert nem ismered a nőt mit szeret stb . Az első randin puhatolózni kell és ha már ennyire ajándékot akarsz venni amit én feleslegesnek tartok akkor személyre szolot veszel és nem egy sablonos nyálas filmbeli produkció lesz

Én mondjuk nem szeretem se a virágot ajándékot sem szeretek kapni férfitól randin csak azért mert nő vagyok

Számomra az ideális közeledés hogy ne legyen romantikus (nem vagyok romantikus fajta) legyen kedves barátságos érdeklődő beszélgessünk egy jot ismerjük meg egymast mintha először csak barartokznank

Ne hívjon meg semmite csak azért mert nő vagyok és ez a társadalmi elvárás vafy norma . Randira csak úgy megyek el hogy mkndeki fizeti a maga részét/fogyasztását . Nekem nem kell hogy a ferif előadja mekkora “lovag “ hogy állja a ramdit azért mert nő vagyok . Kezeljen egyenlokent

Szóval én kifutnek a világból egy ilyen nyálas közeledés után , nem birom a nyálas verseket sem. De nem vagyunk egyformák azért mert én így gondolom a dolgokat vannak nők akik pedig ezt szeretik. (Számomra érthetetlen hogy mit lehet ebbe szeretni ) Hulyesegenk tartom azt a “szabályt” hogy a férf állja a randit vigyen a nőnek ajándékot csak azért mert nő és a gyengébbik nem

Nekem ne hozzon azért ajándékot mert nő vagyok és ez a társadalom által elvárt kötelező szabvány

N24

2018. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%

Egyénfüggö.

Nekem pl nagyon bejott volna a dolog csoki nelkul.

-udvariasság,kedvesség,törekvés,szolid râmenössèg,es semmiképp ne ugy akarjon jofejnek tünni,hogy gunyolodik vagy vicceskedik. Ugy legyen dominans es hatarozott,h közben ugy viselkedjen mintha kedvemben akarna jarni,tudjon irányítani. Ramenos legyen de csak szolidan ezt ugy ertem,hogy ne akaratos legyen,hanem pl ha elkuldom,akkor oke elmegy,de addig torekszik es taktukazik,hogy csak elcsavarja a fejem.

2018. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó engem ne Dominaljon iranyitson egy férfi se a randin

Nem vagyok alávetett csak azért mert nő vagyok

Hol van az előírva hogy állandó jelleggel csak a férfi dominaljon iranyitson vezesse az eseményeket

Egyenlően banjon velem ne úgy mint valami alávetett gyenge sz@rral

2018. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
15%
Pénz,pénz,pénz. Nekik ez a romantika.
2018. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

# igen a SAJAT pénzen na az romantika de nem másé

Kevés ogre úr nem unod meg hogy állandóan általánosítasz és eloadod hogy minden nő a pénzre megy?

Akkor én is altalanisitsak?

Mehet akkor

Minden férfi lusta szar aki elvárja hogy a nő kiszolgálja körbe ugralja fozzon mosson takaritson rá mintha nagy gyereke lenne

Hisztusebbek pletykasabbak a nőknel de ennek ellenére előadják mekkora nagy hím alfa állatok

Minden férfi szar az agyban nem képes használni a farkat de egoja azért van hogy ő a lepedo ördöge

Azt hiszik attól lesznek nagy királyok ha többet keresnek egy nőnél ebben merik az egojukat

Folytassam meg ogre úr a hülye altalanositasokat? Semmi ertleme nincs előadni hogy minden nő vagy férfi ilyen olyan

Van ilyen réteg is olyan réteg is, de általánosítani hülyeség és felelőtlen

N24

2018. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
A romantika egy lélektől-lélekig típusú dolog, nem vásári bazár. Köze nincs ahhoz, amit te csináltál.
2018. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

csá! kő'kóla?


sz'a cicca, van gazdájd?

2018. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
23%
*kedves ogre úr
2018. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!