Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem korai, hol ismerkedjek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DuplaD.girl kérdése:

Ha nem korai, hol ismerkedjek? Olyan oldalt ahol a pasi nem fut el ha komolyra fordulnak a dolgok! Nem vágyok futó kalandokra, nem keresek olyat aki csak a lyukakat látja rajtam amit szivesen betömne! Alacsony 24L 😅

Figyelt kérdés

Pár napja szakított velem, de ennek így kellett lennie!

Nem vágyok újra szingliként élni oly sokáig mint ezelőtt de nem tudom ,nincs- e korán új kapcsolatot kezdenem



24 évesen ez volt az első komoly kapcsolatom de húsz nap után vége bocsánat hivatalosan csak tíz napig tartott ezalatt csak kétszer találkoztunk./ Viccnek gondoljátok hogy miért írom hogy komoly ha ilyen rövid ideig tartott ,de ez idő alatt pl. olyanról is beszéltünk , hogy hány gyereket szeretne a másik/

Nagyon szerettem s még kedvelem, de mit tegyek ha nem változtathatom meg a döntését,már beletörődtem?!

Mégis hálás vagyok neki mert mellette csak boldog voltam! Azt mondta ő is hálás nekem de nem akart kihasználni! Ezt is köszönöm! Igazad van nekünk nincs közös jövőnk,már én is rájöttem.Kívánom hogy minden szép álmod teljesüljön,mit szeretnél az életben azt elérd s megkapd!

Ha olvasod NE Haragudj máshogy nem megy,csak ha ismerkedek másokkal tudom kiírtani az érzéseim irántad! Szeretnék szeretni és szeretve lenni,megtalálni azt akinek a jövőjében több lehetek mint neked!

Az illetővel csak akkor fogok találkozni ha tényleg azt érzem ,már készen állok egy új kapcsolatra,mert nem akarok senkit becsapni vagy kihasználni,de ez a másikon is múlik hogy bír várni vagy inkább nem és ezek tudatában is találkozna velem.

Azért írom le mert én se vagyok olyan aki ugrál egyik kapcsolatból a másikba, ahogy te sem!


Külföldön élek, de kb. egy hónap múlva hazaköltözöm, remélhetőleg végleg, ezért addig csak internetes oldalak jöhetnek szóba!


2018. aug. 29. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolat, ami 10-20 napig tartott es 2x talalkoztatok? .
2018. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen hihetetlen mi, hiszed vagy sem amiket mi megosztottunk egymással, van aki több hónapig nem is beszéli meg a másikkal. Nem arról irkáltunk mi a kedvenc szine a másiknak hanem csak komoly dolgokról pl.a jelen s jövővel kapcsolatos terveinket. Ha nem hiszed el hogy van ilyen ,nem számít , lehet ha nem velem történik én se hinném.
2018. aug. 29. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha pár napja szakított, akkor mégis mit akarsz? Egyelőre inkább sehol.
2018. aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vicc...
2018. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fúhh, hát... nehéz ügy.

Igazándiból ez sehogyan sem kapcsolat. Most az, hogy a randizós időszakban komoly dolgokról beszéltetek, nem számít komoly kapcsolatnak 😃


Simán ismerkedhetsz új emberekkel. Egy fellángolás hamar elmúlik így is-úgy is. Ez nem lesz gond


Viszont azzal nem tudsz mit kezdeni, hogy egy pasi most lyukra jáktszik csak, vagy komolyat szeretne. Ehhez randikra van szükség, móg kiderül. Valószínűleg többre, mint 10 napnyi ismertdégre 😃

2018. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tárgytalan a kérdés, igazából valószinű csak hirtelen felindulásból irtam ki mert nem bírtam elviselni a hiányát. Túlságosan szeretem és éjjel rámírt amiből rájöttem nem azért szakított velem mert már nem szeret épp elenkezzőleg!Már a hovaköltözésről beszéltünk,hogy a közelében lehessek s rájöjjön van közös jövőnk s ne azon aggódjón hogy a távolság elszakíthat egymástól! Mindketten arra vágyunk,hogy minél több közös pillanatunk legyen együtt és én mostantól csak erre fogok törekedni! Csak azt sajnálom ,bánom hogy feltettem ezt a kérdést mert nem láttam a fától az erdőt!

2018. aug. 30. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!