Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is megalázó?

Figyelt kérdés
Akárhányszor próbálok ismerkedni, mindig előjön a tény, hogy a férfiak nagymellű nőt idealizálnak. Sajnos engem nem áldott meg a természet dús keblekkel.

2018. aug. 29. 23:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
44%

Nekem tetszenek akis cicik:)

Hány éves nő vagy?

2018. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
76%
Én nem idealizálok nagy melleket egyáltalán. Számomra ez egy huszadrendű dolog. Minden mellnek megvan a maga szépsége.
2018. aug. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes, kis mellem van, de ez aztán soha a büdös életben nem hátráltatott a párkeresésben/pártalálásban. Talán normális férfiakkal kellene ismerkedni, akiknek a legfontosabb szempont, hogy mekkora melle van valakinek, valamint kicsit gyúrni a belsőre, hogy valamit fel tudj mutatni...
2018. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
69%
De sülthal vagy! :D Nincs szebb a pici, formás ciciknél. Hmmm...velük lakok jól.
2018. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
69%

NEM ciki a pici cici!

Vannak férfiak, akik odavannak a nagy csöcsökért. Hát aztán...

Attól, hogy én nemszeretem a tökfőzeléket, attól más majd szeretnifogja, és megveszi az étteremben. Ez ilyen.

Ráadásul a cuki pici cicik nem fognak 20 évvel később lógni se. Ide kívánkozó vicc:


Öreg János bácsi így szól a feleségéhez:

- Jöjj, asszony, elmennyünk az orvoshoz.

- Vegyek-e melltartót?

- Hát elég nagy a sár...


:DDDD

2018. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem.Kis melleim vannak, formássak minden komoly kapcsolatokban külön dicsérték őket a mostani párom meg mondja, hogy soha nem volt nagymellű párja,mert neki nem tetszett soha.
2018. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
30%
Bizonyos pasiknak is megalázó, hogy a nők csak 175 fölött veszik őket férfiszámba vagy diploma nélkül csak egy senki a szemükben (tisztelet a kivételnek, de egyre inkább ez jellemző). Szóval a te problémád a másik oldalon még nem is annyira súlyos, mert a pasik annyival toleránsabbak és kompromisszum készebbek, hogy még a mellméret is - aminek olyan nagy feneket kerítettek - csak sokadrangú szempont a társkeresésben. De azért feltenném neked a 40 milliós kérdést: Volt már pasi aki közvetlenül a szemedbe mondta, hogy azért nem jössz be neki, mert nem elég nagy a melled?
2018. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
77%

Igen sajnos nekem is nagyon magyon kicsi mellem van , épp hogy valami a legkisebb melltartót alig tölti ki... emiatt nem is érzem magam szexinek és nőiesnek mert ez senkinek sem tetszik

Konkrétan akkora mellem van mint egy 12 éves lánynak .. ja nem mert már sok 12 éves lánynak akkora melle van mint a fejem

Számomra rossz hogy minden honnan az folyik hogy a nagy mell a nőiesseg jelképe minden férfi alma és vágya a nagy mell

Minden férfi a nagy mellet nézi arra izgul

N24

2018. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
42%

Ha ez vígasztal, az ideáknak nem veszünk virágot, visszük moziba, dugjuk meg vagy vesszük feleségül. Vékony/kicsi nőn amúgy is böszmén mutatnak a nagy rezgő dudák.

32/f

2018. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
22%

Én nem ezt tapasztalom.

Icipici mellem van, tényleg pici.

De helyette edzettem popsira, lábakra, hogy formásabbak legyenek és szerintem egyáltalán nem tetszem kevésbé a férfiaknak, mint a nagymellű nők.

Nem ezzel van itt a gond. Amelyik férfinek ez annyira nem tetszik, azok már a pólón keresztül is kiszúrták, hogy nálad hiába keresik.

2018. aug. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!