Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondták könnyebb lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondták könnyebb lesz a csajozás ha már nem leszek kis srác. Másnak sem az?

Figyelt kérdés

Régen azt mondták, hogy majd jobban fogok kelleni a lányoknak ha már nem leszek annyira gyerek, kicsit változom, és ez a 20-21 éves korosztály az, ami bejön a 17 körüli lányoknak.

Tény, hogy nem csajozok mert még mindig félénk vagyok és nem bízom magamba annyira mint kellene pedig nem vagyok csúnya, és szörnyű személyiségem sincs.

Azt is hallottam, hogy ha már nem szűz egy fiú akkor könnyebben fog menni az ismerkedés, csajozás. Nekem mégis ugyanolyan sehogy megy mint ahogy 3 éve mondjuk,


21/F



2018. júl. 6. 18:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
???? Csak az mehet jobban amibe belekezdesz baratom. Te magad irod, hogy nem csajozol. Akkor mihez kepest menne jobban?
2018. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De attól, hogy nem írok minden lánynak vagy nem ülök le mindegyikkel beszélgetni még lassan, valahogy kialakulhatna valami. Évek alatt nem hiszem, hogy csak én nem vagyok képes megismerkedni valakivel.
2018. júl. 6. 18:30
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, ez a felsorolás olyan volt, mint mikor Pandacsöki Boborján rákezdi, hogy "aaaaa Besenyőpistabácsiaztmondta...."


Mint egy naiv kisfiú. Szerinted ez az attitűd mennyire népszerű a nőknél?

2018. júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A kérdező nem csajozni akar, hanem azt várja, hogy felszedje őt egy csaj, és remélte, hogy 20 évesen többen akarják majd felszedni.

Sajnos ez nem így működik. Bár ismertem egy srácot, akit felszedett egy lány az egyetemen. De komolyan randira hívta, megkérte, hogy járjanak. Egy éven belül szakított is vele, és összejött a srác kollégiumi szobatársával. Utána szépen megkérték a srácot, hogy legyen szíves hétvégente hazautazni, hogy a lány ott aludhasson az új fiújával.

2018. júl. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem túl népszerű az biztos, de ők ezt honnan tudják, hogy ilyen az attitűdöm?

Utolsó, magyarul akkor hiába szed fel egy csaj, olyan is volna a kapcsolat, és én is a szemében... és jobb ha inkább én kezdeményezek. Igen ám, csak azt nem merek. Tetszik pár csaj, de én mindegyikhez kevésnek érzem magam, úgy vagyok vele, hogy értelme sincs megpróbálni mert esélytelen.

Senkinek nem kívánom azt az érzést, amit ez a srác érezhetett mindig, ha meg valóban szerette a lányt akkor főleg. Hogy viselte egyébként, vagy mi lett később? Biztos nem maradtak jóba a szobatársával.

2018. júl. 7. 10:55
 6/20 anonim ***** válasza:
Láttad már Boborjánt? Szerinted nem sír le egy férfiról, hogy egy beszri alak?
2018. júl. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Rajtam nem igen látszik, hogy annyira beszari volnék.
2018. júl. 7. 12:58
 8/20 anonim ***** válasza:

Dettó így van. 32 vagyok...17 évesen discoban állandóan nyálat cseréltem valakivel, na akkor mondjuk volt is önbizalmam én voltam a társaságban az ész(papiron)

20-24 évesen komoly kapcsolatom volt, utána pár havonta új lányt tudtam felszedni. Közben volt egy összejárós csajom is. 28-29 évesen komolynak induló kapcsolat. 29,5 voltam mikor megvettem egy normális autót,30,5 amikor összetörtem. Még hogy nem számít az autó rengeteget randiztam közben. Baleset óta semmi...most 32 múltam.

2018. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%
Ez sose volt könnyű, csak a pénzes adoniszoknak, azoknak most is az. :D F
2018. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Már ott sántít a dolog hogy 21 évesen 17 éves lányt akarsz! Nem annyira naív mint hiszed! Vagy ha azért akarnád hátha elég nekik a 15 cm átlag akkor tévedsz! Mert ha csinos és bulizós akkor 17 évesen már 10 farkat tuti látott.
2018. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!