Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők? Mi a legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők? Mi a legfontosabb nektek, amit egy fiúban, férfiban kerestek?

Figyelt kérdés
Külső, belső tulajdonságok, minden jöhet!
2018. aug. 30. 23:46
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
na mondjuk huszonx válasz után leíródott egy válasz is
2018. aug. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
4%
Egy őszinte nő ezt írná: legyen magas, sötét hajú, kék szemű, borostás vagy szakállas, de szőrtelen felsőtestű, nagyfarkú, legyen saját lakása vagy még inkább családi háza, legyen jó kocsija, keressen minimum fél millát havonta, hírből se ismerje a romantikát, legyen bunkó és agresszív, ne legyen túl intelligens.
2018. aug. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Érzelmi biztonság. Ez abban nyilvánul meg hogy mentálisan egészséges, rendben van magával. Külsőleg sportos, nagyjából elég jól kinéző, ízléses öltözködés, empatikus.
2018. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Nos, nem keresek senkit, nem kell kapcsolat, de ha keresnék, akkor valaki ilyet.

Aki ugyanannyira szeret utazni, mint én, érdeklődik a különböző kultúrák iránt, nem zárkózik el az ismeretlentől, spontán, bátor. Akinek nem lenne problémája azzal, ha én időnként egyedül utazgatnék, illetve erre neki is lenne igénye (utóbbi nem annyira fontos, de az igen, hogy ne problémázzon, ha én elutazok). Ezen kívül fontos, hogy mindig őszinte legyen, még ha fáj az igazság, akkor is.

2018. aug. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Pont azt, hogy férfi legyen, ne fiú.
2018. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!