Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, számotokra melyek a...

Lányok, számotokra melyek a legfontosabb belső tulajdonságok, amelyeket kerestek egy-egy fiúban ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok, legyetek kedvesek. Köszi előre is. :)

2014. júl. 30. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Számomra fontos, hogy hasonló legyen az érdeklődési körünk. Én nem hiszek az ellentétek vonzásában. Egy ideig izgalmas, de hosszútávon nálam nem volt nyerő (tapasztalat) Szóval nekem fontos, hogy hasonló habitusúak legyünk. Legyen romantikus, persze ne túlzottan, de tudjon meglepni néha valamivel. És ne rejtse el az érzelmeit. :)
2014. júl. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kort kifelejtettem. (25) :)
2014. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem is neked írtam, hanem a kérdezőnek. :) Persze te nem írtál semmit, így véleményezni pedig erős dolog igaz? :)
2014. júl. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Fontos hogy ne legyen agymosott, higgyen az UFO-kban és a illuminátus létezésében, legyen határozott, kicsit perverz és lehessen vele mély értelmű filozófiai kérdéseken rágódni !
2014. júl. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Legyen intelligens, olvasott. Legyen jó humora, szeresse a szexet. Kedves, megértő de határozott. És nem utolsó sorban legyenek ambíciói
2014. júl. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
6. te meg kapd be a jobb csecsem :)
2014. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Magabiztos, nyugodt, szórakoztató, de tudjon komoly lenni. Figyelmes, hűséges. Érzelmileg kötődjön hozzám.

23/L

2014. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyenlő félként tekintsen a másikra, legyen intelligens, a jó humor sosem árt és persze a kedvesség is fontos, emellett szeretem ha a férfi megérti, hogy a nőnek ugyan akkora ha megérti, hogy igényem van a romantikára, de arra is, hogy nyugodtan lehessen iszogatni a barátainkkal, vagy éppen elmenni egy koncertre.

20L

2014. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#12: Nekem a legfontosabb a pénz. Ezt akartad hallani?
2014. júl. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Már semmilyet sem keresek, mert már megtaláltam a párom. :)

Egyébként az intelligenciát, műveltséget (tisztességes, stabil alapműveltség a minimum), a jólelkűséget, az elköteleződési hajlandóságot, romantikát, érzelmességet, becsületességet kerestem a férfiakban/fiúkban, amikor még keresgélőben voltam. A barátomban pedig ezek mind megvannak, és mellé még vonzó is, és megvan az a bizonyos plusz. :)

2014. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!