Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tanàcstalan vagyok. Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanàcstalan vagyok. Valaki utat mutat?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel jól el voltunk egy darabig(ő kezdeményezett), de nagyon el tavolodtunk. Vagy meg unt, vagy azt gondolta hogy nem érdeklem, mivel nem tudtam el dönteni hogy mit érzek iránta..

De már rá jöttem hogy tényleg őt akarim, csak féltem hogy semmi eselyem sincs nála.

Úgy tudom most épp kialakuloban van egy kapcsolata, ami miatt eléggé hanyagol, el taszít magától, úgy ahogy az elején én csinàltam, mert nem voltam biztos magamban.

Mit tegyek? Neki fussak még egyszer tiszta fejjel? El kéne hivnom valahova... De mi van ha már tényleg nem érdeklem?

22f



#szerelem #barátság #el vesztettem
2018. szept. 1. 01:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát megér. Aztán ha nemet mond, akkor nem keresed többet. Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel.

+1: vegyél egy helyesírási szótárat és nézd át benne az igekötős igék helyesírását. :-)

2018. szept. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Bolond auto korrekttel írok egy ideje és meg szoktam hogy ezzel nem lehet helyesen írni... Elég lesz vissza szokni. Tényleg át nézem :D

Attól félek ha el utasít, attól még mindig fogom látni mint eddig, csak nem beszélünk. Meg közös ismerőseinek ki beszélhet.

Na mindegy, meg kell próbálni.

Rövid az élet :)

2018. szept. 1. 01:42
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Próbáld meg, ne az legyen, hogy egész életedben bánni fogod. De készülj fel rá, hogy valószínűleg már késő.
2018. szept. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem most perpillanat nem sokat tudsz tenni,mert a másik van a gondolataiban. Sajnos a korábbi mulasztásért meg kell fizetned. El kell fogadni,hogy a csajok nem fognak arra várni, míg igent mondasz nekik.Jelenleg ne nyomulj rá,mert csak megalázod magad,eredmény meg nulla lenne.Ellenben 4-5 hét múlva írj rá,kérdezd meg,hogy van, miként alakult az élete.Ha pozitívan reagál akkor szerencséd volt és nem működött neki azzal a másikkal. Ha tartózkodó, ne adj isten elutasító, akkor el kell fogadnod, hogy coki van és tovább kell lépni.
2018. szept. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ha hanyagoltad, akkor ne csodálkozz, ha közben mással alakult már neki. A fagyi visszanyal.

Egyet tehetsz: állj elé, és valld be neki az érzéseidet. Egy kevés esélyed talán lehet, de azért nagy reményeket ne fűzz hozzá.

2018. szept. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor hülyeség lenne neki azt mondani hogy magam miatt nem léptem, nem pedig miatta?
2018. szept. 1. 15:06
 7/14 anonim ***** válasza:
Te tévedésben vagy. Ez a lány most sem érdekel téged, csak azért nem akarod elveszíteni, mert ő távolodik. Ez természetes emberi reakció. Ne téveszd össze a szeretettel, pláne nem a szerelemmel. (De az igekötőket írjad egybe az igével: látom, mindenhol két szóba került: el távolodtunk, rá jöttem stb. Eltávolodtunk, rájöttem. Csak akkor kell különírni, ha az igekötő és az ige között egy másik szó is van: el fogunk távolodni, rá akarok jönni - mert nem az tartozik - itt az utolsó példánál egybe, hogy ráakarok, hanem az, hogy rájönni - ennek van csak értelme, és közte van az akarok, tehát külön írjuk a hozzá tartozó igétől. Ne haragudj, amiért nem magánban írtam meg, de úgysem ismernek.
2018. szept. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Aztán majd ő reagál a saját érzései szerint. De azért ne nagyon hangsúlyozd, hogy túl jónak tartottad magadhoz, egy nő szereti az önbizalmat és ha felnézhet a pasira.
2018. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti jól mondod... Nem vagyok belé szerelmes, de az is lehet hogy csak egy fel làngolàs,de nem akarom el veszíteni. Próbàlkozok, de nem nagyon érdeklem már. Tényleg nem sok önbizalmam van hogy egy betegség miatt orvoshoz kell jàrkàlnom, és gondolom senki sem szeret egy beteg emberrel ismerkedni. Igaz ezt ő nem tudja.
2018. szept. 2. 13:27
 10/14 A kérdező kommentje:
Tényleg bocsi, de nemjött össze megint az igekötős írás bakker... Teljesen elbutulok :/
2018. szept. 2. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!