Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes próbálkozni ennél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes próbálkozni ennél a lánynál?

Figyelt kérdés

Megismertem egy aranyos, kedves lányt online. Neki van egy lezáratlan "kapcsolata". Szerintem mivel friss még nála is a dolog, inkább csak érzelmi fellángolás az a kapcsolat. A lényeg annyi, hogy ennek a lánynak a "barátja/exe" egyáltalán nem foglalkozik már vele. Egy önző, lusta alak, aki csak magát nézi és a másikkal nem foglalkozik. Egyszer szakít, aztán mégsem, össze-vissza beszél, saját magának mond ellent sokszor.Ráadásul szerintem nem is normális, tehát valami problémája is lehet pszichésen a srácnak. Úgy kezdtem beszélgetni a lánnyal, hogy segítek neki, tanácsokat adok, ami a mai napig megy is. De ahogy többet beszélgettem vele, kezdem egyre jobban megkedvelni őt.Nem pusztán csak tanácsokat osztogatok neki, hanem úgy érzem elkezdtem kötődni is hozza. Valami megfogott benne és felkeltette az érdeklődésem, pedig ez nálam ritka. Szerintem ő sokkal jobbat érdemelne. Mit tennétek a helyemben?


A válaszokat előre is köszönöm!


24N és 33F



2018. szept. 3. 05:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Tehat nem ismered szemelyesen.

Hat probalkozz mert meg kene ismerned.

Habar ez az akkor zarom a kapcsolatot ha van masik nekem kicsit meleg palya, de lehet hogy ez a normalis

2018. szept. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
77%
Te most konkrétan elvállaltad a panaszláda szerepét, ha érdekel. Végre elbőgheti bánatát egy vadidegennek, aki nem is ismeri személyesen, te meg aztán marha jól jársz vele, támogatod lelkileg, érzelmileg, mindenhogyan, ő meg kb. röhög rajtad. Szóval ne legyél már mamlasz, hogy beindít egy "fantom", akit sohasem láttál még. Ezeket a nőket kilométerekre kerüljétek interneten, akik a "válságba" került párkapcsolatukról reklamálnak, de közben minden este összefekszenek a gerinctelen féreg pasikájukkal, "mert tudom, hogy rossz ember, de szeretem őt". Hát akkor egyék meg, amit főztek. Jól jegyezzétek meg: a panaszládára sosem fognak férfiként tekinteni.
2018. szept. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bétó apó ***** válasza:
61%
Kettes tökéletesen leírta! Ilyen csajon soha ne próbálj segíteni? Az olyan nő, aki az ilyen sz.ralak barátját még nem hajította ki, az nem teljesen 100-as (de legalábbis függője a pasinak), és ilyennel nem akarhatsz összejönni, ezt elhiheted. Miért is tennéd? Ha netán előállna az a valószerűtlen szitu, hogy mégis összejönnétek, ez a barát bármikor vissza tudná könyörögni magát hozzá, és a csajszi simán megcsalna vele. A segítségeddel nem vívod ki egy ilyen lány vonzódását, legtöbbször még potyad.gás sem jár az effajta segítségért. Most úgy viselkedsz, mintha a barátnője lennél, és a csaj is úgy tekint rád, nem pedig mint egy férfira...
2018. szept. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Hívd fel magadhoz, és próbáld meg megdugni! Abból kiderül, hogy a barátzónában vagy-e (amúgy valószínűleg igen).
2018. szept. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Személyesen ismered? Mert ha nem honnan veszed, hogy az az igaz amit a lány elmond a kapcsolatukról? Amúgy meg az alapján tartod kedvesnek amit magáról ír hát élőben kitudja milyen ember.

Konkrétan neked panaszkodik, de ha te a lelki szemetese akarsz lenni akkor ne habozz. Írtad van h visszamegy hozzá, ha a csaj normális lenne már rég nem foglalkozna vele.

2018. szept. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előttem már kivesézték a lelkiszemetes témát. Még annyit fűznék hozzá, hogy az exemhez még én is kötődök egy kicsit, hiába lett rég vége és hiába kvára nem működött közöttünk, de nem akarok senkivel ismerkedni mert tudom hogy én valahol még mindig őt keresném az új kiszemeltben és nem az nem lenne fair.

Plusz ha én valakinek kiönteném a lelkem és cserébe rám nyomulna szerintem (kis túlzással élve) felgyújtanám :D de ki tudja, próbálkozz be max többé nem beszél veled. Te lehet hogy kötődsz de ez így a leírásod alapján elég egyoldalúnak tűnik... Már csak azért is mert kettőtökről kb egy mondatot írtál az összes többi csak annyiról szól hogy az exe mekkora szr alak és mennyivel jobbat érdemelne a csaj... nekem ez erősen friendzone szagú bocsi.

2018. szept. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!