Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz lehet, hogy egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet, hogy egy átlagos lánynál sokkal többen próbálkoznak, mint egy nagyon csinos nőnél, így az átlagos lányok válogatósabbak? Ezért érdemesebb nagyon jó nőknél is próbálkozni?

Figyelt kérdés
Az emberek inkább az átlagos nőknél próbálkoznak, mert azt gondolják, hogy ott lehet esélyük, ezért a csinos nőket elkerülik, a csinos nőkhöz a legbunkóbb, legbeképzeltebb szépfiúk próbálkoznak és bizony sokszor az ilyen nőknek már elege van az ilyen pasikból. És így az átlagos nőknek nagyon elszáll az agyuk, mert baromi sok a próbálkozó
2016. aug. 4. 18:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
19%
Van benne valami,de azt ne felejtsuk el,hogy ha valaki nem a sajat kategoriajaban keresgel akkor nagy pofaraesesek erhetik. De egy probat mindenkepp meger.
2016. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
Micsoda logikai következtetés. A nő személyiségétől és életmódjától függ minden, nem a kategóriájától. Vagyis az egyént nézd, ne kalkulálj.
2016. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

"ha valaki nem a sajat kategoriajaban keresgel akkor nagy pofaraesesek erhetik."



Pontosan ezért nem fog egy átlagos kinézetű, normális értékrendű férfi ismerkedni egy ilyen nagyon csinos nővel.

2016. aug. 4. 18:19
 4/25 anonim ***** válasza:
Fura, de nagyon komolyan visszaigazolta nekem az élet.
2016. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Szerintem azért oylan egálba lehet, vagy még ha azt is nézzük, hogy vannak akik lejjebb adnak, meg átlagosabbra nagyobb a bátorságuk, de akkor is egy nagyon csinos nő azért csinos annyira, hogy van annyi leszólítója, mint egy átlagosnak.
2016. aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
7%
Na mert a szép nőknek nincs elszállva az agyuk, mi? Főleg amikor rengeteg férfi panaszkodik rájuk... Mellesleg még mindig sokkal kevesebb elszállt agyú középszerű lányt ismerek, mint elszállt agyú bombázót. A szép nőket maximum dugni jó, semmi másra nem alkalmasak.
2016. aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
46%

6-os

Ez egészen biztosan nem igaz. Én ismerek jó pár nagyon is kedves, életrevaló, házias, nőies, nem feminista, humoros nőt, aki valóban gyönyörű is.

Egyáltalán nem csak dugásra valók, noha arra is pompásak lennének, de igazán jó partik.

2016. aug. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Szerintem jol latja a kérdező. Hasonlo velemenyen vagyok es sajnos ez nagyon szomorú.
2016. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

De miért volna szomorú?

Egy igazi rejtett kincsesbánya, ahol valódi gyémántokat találhatsz akár nagyobb eséllyel is.

Ennek örülni kéne inkább.

2016. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
#7: Akkor miért nem próbálkozol be náluk? Milyen furcsa, hogy nemcsak nálam, hanem a barátaimtól, a munkatársaimtól, az ismerőseimtől, s neten is folyton mindenhol azt hallom, hogy kivétel nélkül minden esetben visszaélnek a szépségükkel. Ezeket kerülni kell, mint a pestist.
2016. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!