Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fiú aki félénk, visszahúzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú aki félénk, visszahúzódó, kerüli a lányok társaságát és egyben egy tutyi mutyi is gondolom sohasem kellesz egy lánynak sem? 20/F

Figyelt kérdés

2018. szept. 3. 18:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%

Szerinted?

Nem fog a szádba repülni a sült galamb. Vagy az olyan is lesz.

2018. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Max hasonlóan szerencsétlen lányoknak
2018. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
32%
#2 Még azoknak sem, mert a szerencsétlenebb lányok is a férfit keresik maguk mellé ugyanúgy.
2018. szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül

Én is félénkebb vagyok, egy ideig kerültem a nők társaságát( már nem), nem kezdeményeztem, de nálam mégis kezdeményezett egy elég szép lány :)

2018. szept. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Egy lány kezdeményezésével nem tudnék mit kezdeni.
2018. szept. 3. 18:53
 6/24 anonim ***** válasza:
Keresik a férfit, de nem egy csajt tudok aki beérte ilyen pasival is, mert a jobbaknak nem kellettek. Egy idő után ciki volt egyedül és beérték inkább a tutyimutyi papuccsal. Olyan is volt aki maga kezdeményezett, mert gondolta hogy ilyen pasinál nagyobb a esélye. Más kérdés hogy ez (szerintem) mindkét félre nézve megalázó szitu, de hátha reményt ad hogy meg juthat nő (olyan amilyen).
2018. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen áron nem kell senki sem.
2018. szept. 3. 19:01
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

Így van.


De ez fordítva is igaz...

Egy lány, aki félénk, visszahúzódó, kerüli a fiúk társaságát, és egyben egy tutyi mutyi is, az sohasem kell egy fiúnak sem. PONT.


Ki a franc akarja egy olyan ember társaságát, aki csak otthon gubbaszt a 4 fal között, és megnyikkanni sem tud, semmi élete/hobbija/célja nincsen?

Szerintem még te magad sem... ha szeretnél valakit, akkor legyél legalább olyan jó, mint az a valakj lenne, akire vágysz! Akkor lehetnek reális elvárásaid mások felé is 🙂

2018. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
#6 Te magadból indultál ki? nem ismered az embert és tutyi mutyi ,meg papucs" Lehet majd egyszer az ellenkezőjét fogod érezni,akkor leszel nagy szarban.
2018. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem sokat számít, ha jóképű vagy, lehetsz akármilyen személyiség, rád fognak mászni.
2018. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!