Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavar ha akivel épp ismerkedtek alacsonyabb képzettségű és kevesebbet keres mint ti de amúgy jó körülmények között él?

Figyelt kérdés

2018. szept. 5. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kulcsszavak közt cica? Na ez zavaró.
2018. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Amikor anno megismerkedtem a férjemmel, nem volt semmilyen végzettsége (de ambíciózus volt és estin tanult, saját maga miatt), nálam legalább 5x kevesebbet keresett és még csak nem is élt valami jó körülmények között (albérletben 3 lakótárssal). Na, pont ennyire számít nálam a pénz.

Akkor zavart volna a dolog, ha igénye se lett volna változtatni a helyzetén és ellett volna a langyos fosban, de még akkor is inkább a különböző értékrend miatt, mint a pénz/végzettség hiánya miatt. Én ambíciózus vagyok, vannak céljaim és mindenért megdolgoztam, amim van, a folyamatos tanulásban és fejlődésben hiszek, így számomra ez a hozzáállás fontos más emberekben is.

2018. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Nekem annyi elég, hogy ne élősködjön rajtam, ahogyan én sem tenném mással! Ha saját magát el tudja tartani (az se baj, ha néha ki kell segítenem hónap végén, tényleg nincs ebből semmi) csak ne az én pénzemből éljünk.

Ismétlem, én sem várnám el, hogy valaki eltartson, ha nem lenne elég pénzem.

2018. szept. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Egyáltalán nem zavar, mert annyira szigorú vagyok magamhoz, hogy ha még eszerint is válogatnék, sosem lenne senkim, ugyanis az ismeretségi körömben alig van olyan, aki "le tud nyomni" ilyen szempontból. De ez nem verseny, magamnak csinálom, a párom oldaláról csak annyi a fontos, hogy ne legyenek olyanok a beszélgetésünk élmény szinten, mintha egy megtermett darab burgonyához beszélnék.


A jó körülmények között élés attól függ, hogy hogy sikerült. Ha magának biztosítja a szorgalmával, a saját pénzéből, akkor az nagyon király. Ha más pénzén él, akkor már kevésbé, ugyanis az enyémen nem fog, mást meg nem akarok az életünkbe, akitől anyagilag függ (és igazából olyan embert sem, aki nem tanult meg keményen dolgozni, végzettségtől és fizetéstől függetlenül).

2018. szept. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi van akkor ha örökségből él jól de mellette dolgozni jár?
2018. szept. 6. 23:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy szó: elfogy.


Feléli. Aki nem tudja kezelni a pénzt, amit így vagy úgy szerez munka nélkül, az nem olyan ember, akivel érdemes/lehet tervezni. Egy örökségből szvsz nem jól élni kellene, hanem megvenni, ami szükséges feltétlenül, a többit meg befektetni valami kifizetődő dologba. 100 millió alatt nem beszélünk olyanról, hogy "elég sok a pénz" ahhoz, hogy az ember jól éljen belőle és ne gondolkodjon befektetésekben. Fölötte meg nemigen szoktak csak úgy örökölgetni.

2018. szept. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó kicsit elő ítéletes vagy.
2018. szept. 7. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!