Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akik Tindereznek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirk kérdése:

Férfiak akik Tindereznek, hány párt találtatok?

Figyelt kérdés

Lassan két hete regisztráltam de még csak 4 nővel álltam párba.

Nektek mi a tapasztalatotok, hány párotok lett és mennyi idő alatt?

Lehet, hogy azért ilyen kevés mert csak azt húzom jobbra, aki tényleg tetszik?



2018. szept. 6. 08:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Mert hány párt szeretnél magadnak egészen pontosan?
2018. szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
4 nem elég? Nekem nőként, úgy, hogy csak azokat húzom jobbra, aki tetszik, lett 1 hét alatt 100 párom, de abból a többség fabatkát sem ér emberileg, csak szexre mennek. Csak egyet találj, aki értékes, többet ér, mint sokszáz match.
2018. szept. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

2# Olyat még nem találtam aki értékes, de az a célom.

Az pedig, hogy hány párom lesz azt mutatja meg, mennyire vagyok vonzó a másik nem számára, ezért is kérdezted mások statisztikáit, hogy tudjam, milyenek az esélyeim :)

2018. szept. 6. 09:55
 4/20 anonim ***** válasza:

hat, ferfi ismeroseimnek nincs sok. pedig mindketto, akirol tudok, atlag feletti kinezettel rendelkezik.

ja, a sracok egyike amugy a parom - en matcheltem ot, mert viccesnek talaltam a macskajat.

:DD

2018. szept. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nekem nagyon változó. Van hogy naponta egy sincs, de van hogy 10 is. 34F
2018. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

#2, meg is válaszoltad a saját kérdésed, neked 1 hét alatt 25x annyi párod lett, mint neki 2 hét alatt, mégis a nagyobbik részük kuka volt. Jó eséllyel ő sem fog belenyúlni a tutira elsőre, de még másodikra, harmadikra, negyedjére sem. Férfiként is elmondható, hogy elég kicsi az olyan párok aránya, akikkel akár egy randiig is érdemes lenne elmenni.


Kérdező, ez elég változó, amíg tindereztem, nekem is volt olyan, hogy 2-3 hétig alig jöttek párok, aztán a következő héten csak úgy villogtak az értesítések, majd megint visszaesett. Egy ideig érdemes lehet még próbálkozni.

2018. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
#3 Tehát velük mindegyikükkel beszélgettél is?
2018. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#7: persze
2018. szept. 6. 11:25
 9/20 anonim ***** válasza:
#8 És mi volt?
2018. szept. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az egyikük pár sor után nem válaszolt többet, a másikkal sokat beszéltem de eltűnt vagy 10 napja, a harmadikkal folyamatos a csevej úgymond, de annyira nem jön be, a negyedikkel pedig ma reggel kezdtem.
2018. szept. 6. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!