Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem maszkulin férfiak valóban sose találnak maguknak normális párt?

Figyelt kérdés
A nem maszkulin alatt a tipikus omegahímet (vagy másnéven antiférfi) értem, akik egyszerre kisfiús külsejűek (kis méretű fej, finom lányos arcvonások), vékonyak, alacsonyak és a hangjuk sem mély férfias orgánumú. Mert jópár ilyen huszon-/harmincéves fiút (vagy akkor legyen férfi) ismerek, de gyakorlatilag mindegyik szingli, valamennyi részük szűz is, de a kevés kivétel - akinek van barátnője - is boldogtalan érdekkapcsolatban él (ha nincs ló jó a szamár elvet követbe, bocsi, de ezt erre szokták mondani). Ti hogy látjátok és mit gondoltok erről?

2018. szept. 3. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Fura, mert én meg jópár ilyen huszonéves férfit ismerek, és majdnem mindnek boldog párkapcsolata van...
2018. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 acelsziv ***** válasza:
76%

A szépség relatív.

De, ha belül egy remegő kocsonyatömeg vagy na akkor vagy bajban.

2018. szept. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Itt tuti nem a külsőddel van a baj!

Millió meg egy olyan kérdést kitesznek ide naponta, hogy "miért az 50kg-os páva gyerekeknek vannak bombázó csajaik?". Pedig ők aztán a tipikus anti férfik.

Szedd össze magad belsőleg!

2018. szept. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

1.


Buztis vagy te ebben? :D

Pesten nagyon sok ilyen párt látok, hogy a pali tipikus papucs, szemüveges, görbehátú, valszeg valami mérnök, anya meg az a tipikus bombázó milf két gyerekkel.. Aztán első ránézésre is már kijön a kontraszt, de 5 percig figyelve őket még nagyobbnak tűnik.

Nálam a best:

Fenti házaspár Westendben mögöttünk ül, anya csicskáztatja az urát, "nemigazhogynemkértélmajonéztakkormenjélvisszaérte"

Véletlen mozdulat, anyával összeütközünk, telefonja a földön köt ki.

Lenyúlok érte és megértem miért nem figyelt.

A kijelzőn fut a Messenger, anya épp most kapott képet feltehetően szeretőjelölttől, aki véletlenül 3gy tök jóképű pasi és akkora farka van, hogy az 5 colos kijelzőn nem fér el.

Anya persze szemkontaktus nélkül, annál pirosabb arccal veszi át a telefont.

Igazából nekem is kellemetlen a szituáció szal én is próbálok rajta hamar túllenni, nem firtatom, de nem is kell.

A lényeget már tudom :)

2018. szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3: "Millió meg egy olyan kérdést kitesznek ide naponta, hogy "miért az 50kg-os páva gyerekeknek vannak bombázó csajaik?". Pedig ők aztán a tipikus anti férfik."


Ja csakhogy ők nem huszonévesek, hanem 14-15 éves gyíkok, akiknek még ott a tojáshéj a s****kön. Én is bánom, hogy nem a "páwa" meg #yolo #swag generációban voltam tizenéves, mert sokkal könnyebb lenne most a szüzességemet elveszíteni nyikhaj fiúként mint 10 évvel ezelőtt, amikor még nem volt divat ez az 50 kilós felnyalt hajú fiútípus. Persze a mostani csajoknak is megjön az eszük 16 fölött és az egyetemen már ők is a +180-as, sportos gentlemen-ekre fognak bukni, akik kimértek és a klasszikus értelemben férfiasak.

2018. szept. 3. 14:10
 6/15 anonim ***** válasza:

#4

Vannak a közeli baráti körömben is ilyenek, tudom róluk, hogy boldogok. :)

2018. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A "maszkulinitás" nem a külső tulajdonságokban, hanem belsőkben nyilvánul meg: gondolkodásmód, határozottság, racionalitás és a férfiak időnként képtelenek felfogni a női észjárást.
2018. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne itt rinyálj hanem takarodj le a terembe gyúrni,tömegnövelő étrendet tartani.Majd ha felszedtél 15 kg izmot visszajöhetsz.
2018. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, Kérdező, még az se garantált, hogy amelyik férfi maszkulin,annak majd lesz valakije.
2018. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#8: "Majd ha felszedtél 15 kg izmot visszajöhetsz"


Persze... Kigyúrtan még nehezebb helyzetben lennék, mert akkor meg elkönyvelnének egy komplexusos, mélynövésű izomJaninak.

"Haha, nézd már azt a gyúrós törpét. Tuti kicsi a farka és Napóleon komplexus."

Kb ez juthat az eszükbe és ha nem is ennek a párbeszédnek, de hasonlónak voltam már fültanúja, amikor a hasonló magas (170) kondis ismerősömet beszélték ki a háta mögött a csajok.

2018. szept. 3. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!