Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miert utálják, ítélik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miert utálják, ítélik el azt a férfit, aki a "Nem érdekel, ha ez nem jön össze, jön majd másik! " mantrát vallja?

Figyelt kérdés
Azt kellene megérteni, hogy bizonyos (nem jókepű, átlagos, vagy az alatti) pasiknak, ha barátnőt szeretne, akkor akár 123456 lányhoz is oda kell menniük, hogy vegre a 123457. nő végre "szóbaálljon" velük. Eközben, hogy ne rombolódjon a férfi önértékelése, önbizalma, folyton azt kell mantráznia, hogy "Nem érdekel, ha ez nem jön össze, jön majd másik!" Különben beleőrül/feladja, és a végén 30/35 évesen is szűz lesz (és ide fog írkálni). De ezt, illetve az ilyen felfogású (mondhatni kitartó) pasikat valamiért a nők utaljak elítélik. Miért?

2018. szept. 6. 11:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
65%
Szerinted miért? Melyik nő preferálja, ha "szamárként" rá esett a választás, mert ló nem volt? Szerelmet keresnek, ahol mindkét fél csak a másikért rajong és a külvilág láthatatlan.
2018. szept. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
29%
Ezt ki mondta neked? Mert nincs igazad ha így gondolkodsz kérdező
2018. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
83%

Valószínű, hogy az a pasi, akinek 123456 nőhöz kell odamennie, hogy egy szóba álljon vele, ugyanilyen felfogással tekint a párkapcsolatokra, mint te. Mindegy, milyen a nő, csak legyen vele valaki...


A normálisan működő párkapcsolatok nem arról szólnak, hogy valakik összejönnek, hogy ne legyenek egyedül. Az értelmes ember, akár férfi, akár nő, azt várja el a párjától, hogy konkrétan őt akarja, nem pedig csak valakit, aki épp összejön neki.

2018. szept. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
74%

Ez komoly? Szerinted van olyan aki szívesen lenne ló helyett szamár, hogy aztán rettegve élje az életét, hogy mikor jön az a bizonyos "másik"?

Szerintem is rettenetesen taszító, mikor egy pasi minden második nőt leszólít, csak hogy végre dughasson. Személyiség, életszemlélet, tervek a jövőre, nem számít egyik sem, csak hogy szétdobja a lábát. Aki komoly kapcsolatot keres, annak egy ilyen pasi azonnal kuka. Komolytalan, nem megbízható.

2018. szept. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
82%
Mert ezek a nők társat keresnek, szerelmet, aki nem pótolható és nem akarják, hogy csak azért legyen vele valaki, mert az nem akar egyedül lenni.
2018. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 peca1000 ***** válasza:
33%

Megértelek kérdező.


Ha nem tudsz összejönni a kiszemelt hölgyekkel, akkor tovább keresgélsz, hátha találsz olyat, aki nagyjàból megfelelne.


A legtöbb hasonló kvalitású férfi ezt teszi.


DE!


Ezt se a randin, sem az adatlapodon ne közöld, mert akkor "szamárként" érezhetik magukat a nők, akikkel összejönnél.

2018. szept. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
30%

Azért, mert az egész világot egy egocentrikus kettős mércén keresztül nézik. Ők ezer férfival ismerkednek párhuzamosan, de közben elvárnák mindegyiktől, hogy az csakis rájuk figyeljen, és tegyen fel mindent egy lapra, miközben ők a kényelmes biztonságból válogatnak kényük kedvük szerint. Komikus, mennyire fel tudnak háborodni mikor rájönnek, hogy az adott férfi is pont ugyanúgy csak egy lehetőségként kezeli őket --a nagyon különleges teremtményeket-- mint ahogyan ők teszik a férfiakkal. :)

A te bajod az, hogy azt képzeled, majd ha rádöbbented őket erre a kicsit sem fair felfogásukra, akkor belátják (mind), hogy ez így nem igazságos és megjavulnak. Nem fognak. Ez nem így megy, fogadd el ezt tényként, és alkoss magad számára előnyös stratégiát a helyzetre, és ha nem kapod meg egy nőtől amire vágysz, akkor lépj tovább szívbaj nélkül.

2018. szept. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
79%

Én speciel biztosan nem akarnék olyan pasival lenni, akinek nem konkrétan én kellek, mert megismert és tetszem neki, hanem egyszerűen én vagyok a 123457. nő akit leszólított, és én éppen hajlandó vagyok valamire.

Eleve nem tartom jó dolognak ezt, hogy "próbálkozzunk be minden nőneműnél, hátha egyik majd hagyja magát megdugni".... Ez a szememben nem párkapcsolat, csak kangörcs & kétségbeesett rettegés az egyedülléttől, amik NEM egy egészséges, kiegyensúlyozott párkapcsolat alapjai.

Elvárom egy pasitól, hogy ha akar tőlem valamit, akkor TŐLEM akarjon valamit, ne csak úgy általában akarjon egy nőt, és ha éppen én vagyok kéznél, akkor én is megfelelek. Én is csak akkor közeledek egy férfihez, ha konkrétan ő érdekel, szóval csak ugyanazt várom el, amit én is nyújtok.

Mondjuk hozzáteszem, én aztán senkit nem ítélek el, vagy utálok emiatt, csak nem hiszek benne, hogy így lehet egészséges párkapcsolatot létrehozni és fenntartani, így távol tartom magam az ilyen emberektől.

2018. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
78%
Nekem sem kene olyan pasi, aki valogatas nelkul mindenkire ranyomul, hogy dughasson.
2018. szept. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
71%
Nem utálják vagy elítélik, hanem megvetik. Szerintem ez elég nagy különbség.
2018. szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!