Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet négerekkel ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet négerekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 6. 22:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2018. szept. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Lassan már bárhol. Egyébként miért vagy rasszista?
2018. szept. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Miért lennék rasszista?
2018. szept. 7. 12:11
 14/19 anonim ***** válasza:
Mert faji alapon ismerkedsz.
2018. szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
46%

A rasszizmussal nincs semmi baj. A gyűlölettel van baj, ami hozzátársul. Én rasszista vagyok, de nem gyűlölök semmilyen más rasszba tartozó embert sem. Csupán az én rasszomat helyezem előtérbe, és ha választhatok, hogy az én rasszomnak vagy az ő rasszuknak legyen jó, akkor az enyémet választom. Erről szól az élet, a túlélésről. Ha nem mi élünk túl, akkor ők.

Ez ugyanolyan, mint amikor a saját családodat előtérbe helyezed egy másik családdal szemben. Ez teljesen természetes dolog, de lassan már erre is kitalálnak egy rasszizmushoz hasonló szitokszót, és bűn lesz, ha valaki szereti és megvédi a családját.

2018. szept. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

bazzeg utolsó te makkora egy tudatlan állat vagy. Csak azért mert neki más színe, már is alattad van?


Csak egy kérdés: Miért pont bőrszín alapján jelölted ki, hogy hova tartozol? Miért nem pl. (tegyük fel barna hajad van) a barna hajúakat?


És ha választanod kell, hogy egy fekete hajú vagy egy barna hajú haljon meg, akkor a túlélési ösztöneid miatt a fekete hajút hagyod meghalni?


Ugyanennyire értelmes... Biztos nagyon boldoggá tehet az a sötét napjaidon, hogy kapaszkodhatsz egy olyan dologba, hogy legalább tartozol "valahova". Ugyanennyire hülyeség az egész nemzetiség.


Inkább mentesz meg egy magyart, mintsem egy szerbet, jól sejtem?

Pedig az a magyar 2 generációval ezelőtt még magyarul sem tudott, annyira sváb, vagy épp tóth.


Na mindegy, elkalandoztam, a lényeg az, hogy ez a "keressünk egy közös tulajdonságot, és építsünk rá egy elméletet" annyira ősrégi...

2018. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem kizárólag velük ismerkednék, csak érdekel, hogy ők milyen emberek, szóval nem vagyok rasszista.
2018. szept. 7. 15:29
 18/19 anonim ***** válasza:
#16 Te se sok más rasszbelivel találkoztál még, különben tudnád, hogy igenis vannak olyan tulajdonságok, amik egy-egy rasszra jellemzőek. Ezen alapul a rasszizmus. Mindez persze nem jelenti azt, hogy nincsenek kivételek, ahogy azt sem, hogy emiatt gyűlölni kell minden négert vagy cigányt. Azt viszont el kell ismerni, hogy pl. a négerek butábbak a fehéreknél, vagy a cigányok hajlamosabbak a bűnözésre.
2018. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nálunk nem él sok, olyan helyekre járj, amit sok külföldi látogat, clubok, kulturális programok, neten is lehet ismerkedni. Vagy próbálkozhatsz külföldi nagyvárosokban is, ott sokkal több színesbőrû él.
2018. szept. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!