Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol tudnák négerekkel vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnák négerekkel vagy külföldi fehérekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy nem magyar férjet magamnak, mert tetszenek az egzotikus nevek! A magyar pasiknak mind unalmas nevei vannak, unintelligensen hat, olyan szegényes. A saját nevemet is utálom, mindenképp meg akarom változtatni, és minél hamarabb!

Nem kell feltétlen négernek lennie, de azt hallottam ők az ágyban is sokkal jobbak ami azért nem egy utolsó szempont, jobban odafigyelnek rám, és sokkal megbízhatóbbak is mint a magyarok!!

Mit tanácsoltok, hova menjek, vagy van itt valaki akinek külföldi neve van?? Ja és kínai ne legyen....

20/L


2014. jún. 19. 20:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
külföldre?!
2014. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég...csak a név miatt külföldit választani...

20/L

2014. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
:DD
2014. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 -=Koldus=- ***** válasza:
Mi a neved?
2014. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
hogy veled milyen sok baj van. bár nekem lenne ennyi problémám.
2014. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
biztos nem írom ide ki!! azért akarom megváltoztatni mert unalmas, sose szerettem a nevem!
2014. jún. 19. 21:00
 7/26 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%
Meg még csórók is vagyunk, ezt kifelejtetted. :c
2014. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
ne zavarjon hogy magadtól is meg tudod változtatni, nem kell ehhez házasság.
2014. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

A négerek aztan tényleg mind gáláns úriemberek a csúnya magyarokkal ellentétben :DD


A Kalanyos Optimusz Kevinbrendon nem elég egzotikus?

2014. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, nekem ez nagy probléma, szeretném ha megfelelő férjem lenne, szóval ne magyar nevű...
2014. jún. 19. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!