Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen van esély értelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen van esély értelmes, komoly kapcsolatot kereső 21-26 éves lányokat találni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már több mint egy éve nincs kapcsolatom és lassan egy éve nem is ismerkedtem senkivel. Nem akarok magyarázkodni, először szerettem volna helyre tenni magam testileg és lelkileg. Még van dolgom magammal, de úgy érzem az elmúlt hónapokban elértem annyi fejlődést, hogy most már az energiáim és figyelmem megtudom osztani egy másik emberrel is. Dolgozom, sportolok, szeptembertől hétvégente folytatom a tanulmányaim is, olvasok, stb, próbálom az időm minél hasznosabban tölteni, külsőleg mondhatni helyes vagyok, átlag magas egy kis felesleggel (kb 10 kg, de ez is elfog tűnni a rendszeres futás miatt). Párkeresésre a legjobb megoldás úgy gondolom, ha közös ismerős mutatja be a két felet, viszont mivel az elmúlt éveimet viszonylag zárkózottan töltöttem, sajnos szűkölködöm barátokban, korombeli ismerősökben, így ez a módszer nem tud szóba jönni. Személyesen nincs sok lehetőségem erre, az állatorvosi rendelőben, ahol dolgozom nem sok korombeli szingli csajjal találkozom. Boltban meg nem fogok csajozni, az kicsit ijesztő lenne. Persze a sors összehozhat egy véletlen találkozást valakivel, efelé nyitott is vagyok, de gondoltam jobb elébe lépni a dolgoknak, amihez pedig a Tinder talán a legismertebb lehetőség. Még sosem próbáltam, de a Badoo-t régen, de arról elég rosszak voltak a tapasztalataim, a Tinderről viszont úgy hallottam még felszínesebb és még több alkalmi kapcsolatra vágyóval van tele. Tartok tőle, nehéz vagy lehetetlen találni ott egy olyan lányt, aki hozzám illő gondolkodással, megjelenéssel és érdeklődési körrel rendelkezik. Mi a véleményetek? Veszíteni persze nem veszíthetek ezzel semmit, de mégis mire számítsak, ha felregisztrálok? Mindenképp komoly kapcsolatot keresek, de nem szeretnék semmit sem elsietni, nem akarok pár napon belül már randizni meg hasonló, először szeretném csak megismerni a másikat, mielőtt találkoznánk.

2018. szept. 7. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Ezt sosem értettem... nem sokkal jobb szemèlyesen megismerni valakit, mint interneten keresztül? Mármint én eddig személyes találkozáskor többnyire 1-2 alkalom után meg tudtam mondani, hogy el tudok-e képzelni párkapcsolatot az adott személlyel a jövőben avagy sem... Ha pedig nem, akkor már léphetünk is tovább, keresgélhetünk tovább mindketten, nem húzzuk egymás idejét... Mi értelme van hetekig meg hónapokig beszélgetni neten keresztül, hogy aztán a személyes találkozásnál rágyere, hogy egyàltalán nem szimpatikus az ember... És nem, nem feltétlenül a külső miatt... Interneten keresztül nem hallod a hangját, nem tudsz a szemébe nézni, nem érzed az illatát, nem látod a mozgását, az egyéb nonverbàlis jeleket... Egyszerűen - számomra legalábbis - a személyes találkozás alkalmával dől el nagyrészt minden, szóval én azt mondom, hogy egy hét netes beszélgetésnél nem kell több ahhoz, hogy ràjöjj van-e értelme a személyes találkozásnak... Tovább én nem húznám... Egyébként magával az internetes társkereséssel nincs nagy baj szerintem, bár néhány sikertelen, pocsék randi után azért el tud menni tőle az ember kedve... Mindenesetre sok sikert, egy kalappal ;)
2018. szept. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Nalam 10-bol 10-szer nem valt be az online tarskereses. Ha esetleg ragaszkodsz ehhez, mindenkepp kerj szemelyes talalkozot, es ugy randizz, ne a neten ismerkedj. A csalodasok elkerulese vegett. Tapasztalat.
2018. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Tinderről nekem normális lányként az az egy élményem van, amikor egyetemi előadáson előttem két srác a lányokat nézegetve kb 10-ől hetet kiröhögtek, lekövéreztek. Bizrosan nem fogok oda regisztrálni, mert nem akarok ilyenekkel összefutni.
2018. szept. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!