Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol vannak az értelmes,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az értelmes, intelligens, nem csak szexet kereső aktív pasik?

Figyelt kérdés

2018. márc. 19. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%

Az a baj látod, hogy ezek igazak rám, kivéve hogy "csak" szexelni szeretnék, illetve maximum szexkapcsolat érdekel.


Nem tudom, nekem ez a másik férfival szerelem, kézen fogás, párkapcsolat, ilyenek egyszerűen nem jönnek be gondolatra.


Ja és análban vagyok aktív csak, de ott teljesen. Szopni én is szopok szívesen, mondjuk még sosem sértődtem meg ha egy full passzív azt mondta hogy őt ne, mert nem szereti.

25/F

2018. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Peldaul en...bar en se tudnek komoly kapcsolatban reszt venni
2018. márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És miért nem menne a komoly kapcsolat kialakítása?
2018. márc. 19. 11:37
 4/11 anonim ***** válasza:
6%

A "Barát zónában" van a gyülekező. :/


29/F

2018. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

4:

Ez meleg kérdés.

2018. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok,mint a kérdező által keresett, de mivel 49 vagyok, kiestem sok mindenből.De én csak párkapcsolatot tudok elképzelni, igenis romantikával és sok gyengédséggel.
2018. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, aki nem akar szexet, hanem komoly kapcsolatot szeretne, azoknak kevesebb százaléka van fent társkeresőn, pont az online lévő sok szexéhes ember miatt(amivel nincs bajom, csak sokakat ez elijeszt, reménytelennek tartják a rendes társkeresés lehetőségét.)

Én szerintem aktív vagyok, de nem biztos, mivel szűz is. Miért? Vidéki vagyok, kicsiként azt nyomták a fejembe, hogy melegnek lenni rossz... Most tanulok, nem tudom, apám mit szólna hozzá, így még nem coming out-oltam. Nem lenne jó eldobni a karrier lehetőségét-, plusz még van bennem egy kissebb szorongás emiatt-. Most erre koncentrálok, bár néha kicsit szomorkás vagyok, de ez van. Amikor lesz állásom, akkor lesz időm randizni. Gyerek miatt nem kell sürgetnem a dolgot úgyse.

21/F


Ui: Ennek ellenére úgy gondolom, hogy társkeresőn is vannak komoly kapcsolatot kereső(aktív) pasik is.;)

2018. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akar sexet honan tudni hogy aktív?

Vagy inkább nem punnyadt, aktívan élő?

Inteligencs? Rég eldobtam az agyam! :)

2018. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ftf1983 ***** válasza:
100%
Ebben a kérdésben az "aktív" a passzívra simán kicserélhető ;)
2018. márc. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó:


Nem hiszem. Ha a planetromeo-n böngészek, akkor a kapcsolatot keresők valami elképesztő többsége az passzív srác. Sokuk még jól is néz ki (a kapcsolatot keresők jellemzően képpel vannak fent már a profiljukon).

25/F, aktív

2018. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!